Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Droga już odblokowana. Ranny mężczyzna w szpitalu - FILM

› Aktualności 10 miesięcy temu    4.12.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 6 ocen 1 / 100%
A A A
Groźny wypadek na wojewódzkiej 434 na odcinku Gostyń - KrobiaGroźny wypadek na wojewódzkiej 434 na odcinku Gostyń - Krobia fot. Ł. Szolc

Droga wojewódzka 434 na trasie Gostyń – Krobia (w kierunku Wrocławia) jest już całkowicie odblokowana. Prawie czterogodzinne trudności w poruszaniu się pojazdów spowodował groźny wypadek w Żychlewie. Przypomnijmy - mieszkaniec powiatu gostyńskiego, podróżując szosą z Gostynia do Krobi, w Żychlewie nagle zjechał na lewy pas i uderzył czołowo w samochód ciężarowy, jadący z przeciwka. Kierowca TIR-a twierdzi, że mężczyzna próbował wyprzedzić kolumnę samochodów. - Jechał prosto na mnie, miałem wrażenie, że nawet nie zwolnił. (...) Nie chcę myśleć, co by było, gdybym miał pełen samochód – mówi mieszkaniec Nowego Targu, prowadzący DAF-a.

R E K L A M A

To jego wersja. Co dokładnie było przyczyną zdarzenia drogowego w Żychlewie? Co ustaliła policja? - CZYTAJ JUTRO w Życiu Gostynia

Kierowca skody odniósł ciężkie obrażenia, był przytomny, ale nie mógł samodzielnie wydostać się z auta. Pomogli mu strażacy z jednostki ratowniczo-gaśniczej w Gostyniu oraz z OSP w Krobi, używając specjalnych narzędzi do rozcinania karoserii. Nie zabrakło też ratowników medycznych, którzy udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy. Konieczne jednak było wezwanie śmigłowca LPR. Helikopter wylądował na drodze wojewódzkiej, a później przetransportował poszkodowanego kierowcę do leszczyńskiego szpitala. Miejsce lądowania zabezpieczali strażacy oraz policja. Droga była zupełnie nieprzejezdna.

Konieczne też było sprzątanie szosy, gdyż podczas uderzenia osobówki w ciężarówkę rozszczelnił się zbiornik z paliwem i płyny eksploatacyjne rozlały się na jezdni. Ruch przez pewien czas odbywał się wahadłowo. Około 18.40 całkowicie odblokowano szosę wojewódzką na odcinku Gostyń - Krobia.
 

ZOBACZ dlaczego dyrektor gostyńskiego szpitala złozył wypowiedzenie?

fot. A. Fajczyk i Ł. Szolc

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (6)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
  ~ franz
  10 miesięcy temu 6
  wez prosze przeczytaj wypowiedz KP PSP dla elka.pl-tam jest jak byk ze przy wspolpracy z RM itd.....nie zdziwlbym sie gdyby podobna wypowiedz padla dla tego portalu, ale w slowa ubiera to jednak dziennikarka, pozdrawiam
  ~ Ratownik Medyczny
  10 miesięcy temu ocena: 67%  5
  Ktoś podaje informacje do mediów, najczęściej rzecznik prasowy PSP :) BTW: ani my bez Was, ani Wy bez nas mało zdziałamy. Tak się składa, że to praca zespołowa. Tak sformułowane tezy sieją w społeczeństwie niepotrzebny zamęt i tylko o to mi chodzi. Kolokwialnie powiem, że mam gdzieś zasługi, bardziej chodzi o prawidłowy PR służb ratunkowych, a niestety rzecznicy prasowi Straży Pożarnej o tym nagminnie zapominają. Liczy się w końcu tylko dobro pacjenta. Pozdrawiam serdecznie.
  ~ Morales
  10 miesięcy temu 4
  Wywalenia karetkę na ten wypadek wyglądało to uderzenie strasznie. Ważne że zyje.
  ~ Mecenas
  10 miesięcy temu 3
  Szybka reakcja. Pozdrawiam
  ~ franz
  10 miesięcy temu 2
  hey ratowniku przeciez to wina osoby piszacej artykul a nie strazakow ze o was zapomniala-dla nas jestescie BEZCENNI !!!
  R E K L A M A
  ~ Xxx
  10 miesięcy temu ocena: 75%  1
  Helikopter odwiózł .... ? Chyba brakuje w redakcji kogoś od sprawdzania tych artykułów ...
  R E K L A M A