Druga wygrana Korony

Druga wygrana Korony - Zdjęcie główne

Dobrze w Lidze Międzyokręgowej gr 2 poczyna sobie Korona Piaski. W drugiej kolejce drużyna Piotra Łuczaka pokonała Lipno Stęszew 4 : 1 i z sześcioma punktami zajmuje drugie miejsce w tabeli.

Gospodarze objęli prowadzenie w 11. minucie po strzale Roberta Norkiewicza. Goście w 31. minucie zdobyli gola wyrównującego i pierwsza połowa zakończyła się remisem 1 : 1. Po zmianie stron gole strzelali już tylko gospodarze. Korona wygrała 4 : 1 i z kompletem punktów zajmuje drugie miejsce w tabeli. - Liczyłem dzisiaj na wygraną, bo miałem dość dobre informacje o naszym przeciwniku. Cieszymy się, że po dwóch kolejkach mamy sześć punktów. Przed nami mecz z Płomieniem Przyprostynia i ten pojedynek będzie dla nas trudniejszy niż wcześniejsze spotkania w tym sezonie - powiedział trener Korony Piaski Piotr Łuczak.

Korona Piaski - Lipno Stęszew 4 : 1 (1 : 1)
1 : 0 - Robert Norkiewicz (11')
1 : 1 - Nikodem Kasperczak (31')
2 : 1 - Arkadiusz Danielczak (63')
3 : 1 - Tomasz Malicki (83')
4 : 1 - Arkadiusz Danielczak (90+2)
Korona: Dziubałka - Wyrzykiewicz, Frąckowiak, Wojtyczka, Danielczak, Berchert (87' Gendera), T. Szymczak, Norkiewicz, H. Szymczak (63' Malicki), Fabich (83' Wendzonka), Wasielewski (87' Dziura)