Druga z rzędu wygrana Krobianki

Druga z rzędu wygrana Krobianki - Zdjęcie główne

Pinsel-Peter Krobianka Krobia pokonała w 31. kolejce czwartej ligi Victorię Września 2 : 0. Gole dla gospodarzy zdobyli Rafał Sarbinowski z rzutu karnego i Mateusz Górkowski.

Nietypowo, bo w piątek, pojedynek o mistrzostwo czwartej ligi rozegrały Pinsel-Peter Krobianka Krobia i Victoria Września. Gospodarze chcąc przedłużyć swoją szansę na utrzymanie w czwartej lidze musieli ten pojedynek wygrać. Drużyna Dariusza Wiśniewicza objęła prowadzenie w 17. minucie. W polu karnym faulowany był Marcin Masełkowski, a "jedenastkę" na bramkę zamienił Rafał Sarbinowski. Goście bardzo szybko mogli doprowadzić do remisu, jednak Jakub Marzyński nie wykorzystał wybornej sytuacji do zdobycia gola. W 36. minucie gospodarze zdobyli drugą bramkę. Z rzutu wolnego dośrodkował Miłosz Urbański. Lot piłki przeciął Mateusz Górkowski i Tobiasz Nowicki skapitulował po raz drugi. W drugiej połowie inicjatywę przejęli goście. Piłkarze Tomasza Bekasa próbowali rozmontować defensywę Krobianki, ale nie potrafili dojść do klarownych sytuacji. Groźniej wyglądały kontry gospodarzy. W drugiej połowie piłkarze Dariusza Wiśniewicza kilka ich wyprowadzili, jednak Joachim Knapp, Marcin Masełkowski, Aleksander Woźniak, Dawid Jędryczka i Miłosz Urbański ich nie wykorzystali. - Można żałować niewykorzystanych szans, jednak wygraliśmy i pozostajemy w grze. Dziękuję chłopakom za dobre spotkanie. Wyszli na ten pojedynek pozytywnie naładowani i zagrali dobre zawody. Za tydzień jedziemy do Pniew i jeśli tam zdobędziemy punkty, to może być ciekawie - powiedział po meczu trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz. Zawiedziony postawą swoich zawodników był Tomasz Bekas. - Znam możliwości tych chłopaków i jestem zawiedziony postawą niektórych z nich. Szkoda tej sytuacji z pierwszej połowy. Po rzucie z autu była okazja zdobyć bramkę, ale my nie potrafimy oddać strzału w światło bramki. Gratuluję gospodarzom wygranej - powiedział po meczu trener Victorii.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Victoria Września 2 : 0 ( 2 : 0)
1 : 0 - Rafał Sarbinowski - z rzutu karnego (17')
2 : 0 - Mateusz Górkowski (36')
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski - A. Kaczmarek, Pospiech, Szpurka, Jędrzej Knapp, Sarbinowski, Kędziora, M. Urbański (87' Kurzawa), Górkowski (69' Woźniak), Joachim Knapp (81' Jędryczka), Masełkowski