R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Druga z rzędu wygrana Krobianki

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 4 miesiące temu    11.05.2019
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Victoria Września 2 : 0Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Victoria Września 2 : 0 fot. J. Hajduk

Pinsel-Peter Krobianka Krobia pokonała w 31. kolejce czwartej ligi Victorię Września 2 : 0. Gole dla gospodarzy zdobyli Rafał Sarbinowski z rzutu karnego i Mateusz Górkowski.

Nietypowo, bo w piątek, pojedynek o mistrzostwo czwartej ligi rozegrały Pinsel-Peter Krobianka Krobia i Victoria Września. Gospodarze chcąc przedłużyć swoją szansę na utrzymanie w czwartej lidze musieli ten pojedynek wygrać. Drużyna Dariusza Wiśniewicza objęła prowadzenie w 17. minucie. W polu karnym faulowany był Marcin Masełkowski, a "jedenastkę" na bramkę zamienił Rafał Sarbinowski. Goście bardzo szybko mogli doprowadzić do remisu, jednak Jakub Marzyński nie wykorzystał wybornej sytuacji do zdobycia gola. W 36. minucie gospodarze zdobyli drugą bramkę. Z rzutu wolnego dośrodkował Miłosz Urbański. Lot piłki przeciął Mateusz Górkowski i Tobiasz Nowicki skapitulował po raz drugi. W drugiej połowie inicjatywę przejęli goście. Piłkarze Tomasza Bekasa próbowali rozmontować defensywę Krobianki, ale nie potrafili dojść do klarownych sytuacji. Groźniej wyglądały kontry gospodarzy. W drugiej połowie piłkarze Dariusza Wiśniewicza kilka ich wyprowadzili, jednak Joachim Knapp, Marcin Masełkowski, Aleksander Woźniak, Dawid Jędryczka i Miłosz Urbański ich nie wykorzystali. - Można żałować niewykorzystanych szans, jednak wygraliśmy i pozostajemy w grze. Dziękuję chłopakom za dobre spotkanie. Wyszli na ten pojedynek pozytywnie naładowani i zagrali dobre zawody. Za tydzień jedziemy do Pniew i jeśli tam zdobędziemy punkty, to może być ciekawie - powiedział po meczu trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz. Zawiedziony postawą swoich zawodników był Tomasz Bekas. - Znam możliwości tych chłopaków i jestem zawiedziony postawą niektórych z nich. Szkoda tej sytuacji z pierwszej połowy. Po rzucie z autu była okazja zdobyć bramkę, ale my nie potrafimy oddać strzału w światło bramki. Gratuluję gospodarzom wygranej - powiedział po meczu trener Victorii.