Druga z rzędu wygrana. Młodzież Kani strzela

Druga z rzędu wygrana. Młodzież Kani strzela - Zdjęcie główne

Kania Gostyń pokonała na własnym boisku SKP Słupca 3 : 1. Gole dla gospodarzy w tym spotkaniu zdobyli juniorzy Szymon Olejniczak (dwie bramki) i Rafał Karolczak.

Spotkaniem z SKP Słupca gostyńska drużyna rozpoczęła rundę rewanżową czwartej ligi południowej. Gospodarze doskonale rozpoczęli to spotkanie. Już w piątej minucie objęli prowadzenie po strzale Szymon Olejniczaka. W 27. minucie prowadzenie podwyższył Rafał Karolczak. Kania długo dwubramkowego prowadzenia nie utrzymała, bo goście chwilę później zdobyli gola kontaktowego. Pierwsza część spotkania zakończyła się prowadzeniem Kani 2 : 1. Po zmianie stron goście próbowali doprowadzić do remisu. Słupca rzuciła wszystkie siły do ataku, jednak przyjezdni nadziewali się na kontry Kani. Jedną z  nich w 87. minucie wykorzystał Szymon Olejniczak. - Były momenty, że było widać brak naszego doświadczenia. Wkradał się chaos. Łatwo traciliśmy piłkę. Ale były też dobre momenty. Potrafiliśmy wymienić między sobą kilka podań i z tego rodziły się sytuacje. W pierwszej połowie kilka sytuacji wypracowaliśmy sobie po takiej grze i dwie z nich wykorzystaliśmy - powiedział po meczu trener Kani Gostyń Piotr Łuczak.

Kania Gostyń - SKP Słupca 3 : 1 (2 : 1)
1 : 0 - Szymon Olejniczak (5')
2 : 0 - Rafał Karolczak (27')
2 : 1 - Marcel Koziorowski (29')
3 : 1 - Szymon Olejniczak (87')
Kania: Wujczak - Maćkowski, Pawlaczyk, Krzyżostniak, Fechner, Karolczak (75' Karolczak), Mucha, Wachowski, Ptaszyński, Danielczak, Sz. Olejniczak (90' Kordus)