Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Drzewo przygniotło trzy samochody

› Wypadki 9 miesięcy temu    8.03.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Piaski. W parku, przy Domu Dziecka w Bodzewie wiatr przewrócił drzewo, które przygniotło samochodyPiaski. W parku, przy Domu Dziecka w Bodzewie wiatr przewrócił drzewo, które przygniotło samochody fot. A. Fajczyk

- Najpierw był głośny huk, a po chwili głośny krzyk wystraszonej pani, że samochody przygniotło - opowiadają pracownicy Domu Dziecka w Bodzewie.

Dziś przed południem w parku, otaczającym dom dziecka, szalejący od rana wiatr złamał jedno z drzew. To przewróciło się na zaparkowane w pobliżu samochody. Na szczęście nikt w nich nie siedział. Zniszczone są 3 pojazdy, należące do pracowników domu dziecka. - Czwarty, służbowy samochód, chwilę wcześniej zdążył odjechać - dodają pracownicy placówki.

Jak wiatr zaszalał na hali lodowiska? - KLIK

Do akcji zadysponowano jednostki OSP z Bodzewa i Piasków. Kiedy dojechali na miejsce, zastali ogromne drzewo, przewrócone na trzy pojazdy. Druhowie usunęli je z samochodów i pocięli na mniejsze części, które pozostawili w parku.

W samochodach zniszczone są nadwozia, głównie części blacharskie. Straty wstępnie wyceniono na 5 tys. zł. Ostateczne szkody oszacuje ubezpieczyciel.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!