Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Dwa nabory szczególnie interesują rolników

› Rolnictwo ponad rok temu    18.02.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Grabonóg. Grabonóg.  fot. Bogdan Bujak

Dużym, a nawet bardzo dużym zainteresowaniem rolników i mieszkańców wsi z terenu powiatu gostyńskiego cieszyło się spotkanie, zorganizowane pod patronatem wojewody wielkopolskiego „Wspólnie dla wielkopolskiej wsi”.

W piątek, 17 lutego w ramach cyklu spotkań, które odbywają się we wszystkich 31 powiatach województwa wielkopolskiego, do miejsca w naszym regionie związanego z kształceniem przyszłych „kadr” rolniczych, czyli Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu przyjechali eksperci z najważniejszych instytucji związanych z rolnictwem: Agencji Nieruchomości Rolnych, Agencji Rynku Rolnego, Wielkopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii, Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego i Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

- Witam serdecznie szczególnie rolników, bo dla nich to spotkaniem robimy. (...) Spotykamy się z państwem, aby przedstawić, co mamy państwu do zaoferowania teraz, w tym roku 2017. Czyli, na co państwo mogą się ubiegać, jakie wnioski składać, jakie zmiany dotyczą Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, co się aktualnie dzieje w Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej - między innymi informowała o celach spotkania Lidia Czechak, zastępca dyrektora Oddziału Terenowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Poznaniu.

Więcej o spotkaniu czytaj w kolejnych wydaniach "Życia Gostynia".

Przeczytaj także: o grzybicy groźnej dla ludzi i zwierząt oraz o jedynej takiej hodowli w Polsce

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!