R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Dwie wygrane, dwie porażki

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 2 miesiące temu    15.04.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
Zjednoczeni Pudliszki - Sokół Wroniawy 2 : 0Zjednoczeni Pudliszki - Sokół Wroniawy 2 : 0 fot. S. Hajduk

W 20. kolejce leszczyńskiej klasy okręgowej po trzy punkty zdobyły Lew Pogorzela i Zjednoczeni Pudliszki. Martwi coraz bardziej dyspozycja Wisły Borek Wielkopolski, która poniosła drugą z rzędu porażkę. Punktów nie zdobył też Piast Poniec.

Do ośmiu punktów wzrosła strata Wisły Borek Wielkopolski do lidera leszczyńskiej klasy okręgowej. Występująca bez kilku podstawowych zawodników Wisła przegrała na wyjeździe z Brenewią Wijewo 1 : 2. Jest to druga z rzędu porażka zespołu Tomasza Gawrońskiego. Również 41 punktów w swoim dorobku ma Lew Pogorzela. Zespół prowadzony przez Michała Roszaka wygrał z Tęczą-Osa Osieczna 2 : 1. Do wygranej gości poprowadził Mateusz Kubiak, który zdobył w tym spotkaniu dwie bramki. Pierwszej porażki w rundzie wiosennej doznał Piast Poniec. Grom Czacz pokonał zespół Leszka Krzyżostaniaka 2 : 1. Gospodarze prowadzili po pierwszej połowie różnicą dwóch goli. Piast "złapał kontakt" w 49. minucie, jednak mimo okazji nie zdołał doprowadzić do remisu. O utrzymanie w klasie okręgowej walczą Zjednoczeni Pudliszki. Drużyna Dariusza Olejniczaka przerwała w sobotę serię trzech porażek z rzędu. Zjednoczeni pokonali na własnym boisku Sokoła Wroniawy 2 : 0. Gole zdobył Daniel Paszek.