Dwucyfrówka Dąbroczanki

Dwucyfrówka Dąbroczanki - Zdjęcie główne

Trening strzelecki urządzili sobie piłkarze Dąbroczanki Pępowo. W meczu kontrolnym rozgromili Orlę Jutrosin 14 : 0.

Pierwsza połowa nie zapowiadała, że drużyna leszczyńskiej okręgówki wyjedzie z Chwałkowa, gdzie był rozgrywany mecz, z aż takim bagażem bramek. Dąbroczanka do przerwy prowadziła 5 : 0. W drugiej połowie czwartoligowiec nie miał litości do przeciwnika i zdobył kolejne dziewięć bramek.

Dąbroczanka Pępowo - Orla Jutrosin 14 : 0 (5 : 0)

Bramki dla Dąbroczanki: Dawid Przybyszewski (5), Przemysław Ptak (3), Szymon Kędziora (2), Łukasz Ratajczak, Jakub Borowczyk, Łukasz Fabich, Kamil Łagódka

Dąbroczanka Pępowo: Dembski, D. Piosik, A. Piosik, Naskręt, K. Kędziora, Szpurka, Ptak, Łagódka, Rejek, Borowczyk, Przybyszewski, Fabich, Ratajczak, Sz. Kędziora