Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Dyżury nie we wszystkich przedszkolach

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    15.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Nie we wszystkich gminach powiatu gostyńskiego rodzice mają możliwość posłania swoich pociech do przedszkoli w okresie wakacyjnym. W Poniecu, Pępowie i Piaskach przez całe dwa miesiące placówki nie będą czynne. W pozostałych gminach choćby przez pewien czas przedszkola będą przyjmować maluchy.

Dzieci z całej gminy Gostyń do końca lipca mogą przebywać w Przedszkolu Miejskim Nr 4 w Gostyniu, natomiast z gminy Borek Wlkp. w Karolewie. Jak przekonują dyrektorzy tychże placówek, w tym roku na zajęcia wakacyjne zapisanych zostało o wiele więcej dzieci niż w latach poprzednich. Pogorzelskie przedszkole czynne będzie natomiast w sierpniu. W Pępowie, Piaskach i Poniecu dzieci nie będą miały możliwości uczestniczyć w zajęciach przedszkolnym w okresie wakacyjnym. Więcej w kolejnym wydaniu "Życia". (doti)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!