Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Dżentelmeni zaprosili na festiwal

› Kultura i Rozrywka 4 miesiące temu    30.07.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Arch. uczestników

Grupa kumpli – z miłości do punka, rocka i metalu - stworzyła własne stowarzyszenie. Chcą działać, tworzyć i zapraszać mocniejsze kapele. Nazwali się Dżentelmenami Metalu. W sobotę (20 lipca) w Potarzycy zorganizowali pierwszą edycję Bangarang. - W wolnym tłumaczeniu to słowo oznacza „ostrą zabawę” - mówi Łukasz Wojtkowiak, jeden z dżentelmentów.

 

Na wydarzenie zaprosili pięć zespołów, z którymi wcześniej widywali się na koncertach. Wystąpili: TRT, Drope, Hit N' Run, In Silence oraz Offensywa. Organizatorzy byli mile zaskoczeni pozytywnym odbiorem. - Z każdej strony dolatywały do naszych uszu słowa pochwały, potwierdzane szerokim uśmiechem, przybiciem piątki, a nawet uściskiem. Z naszej strony ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli nam w jakikolwiek sposób – stwierdzili po imprezie członkowie stowarzyszenia. Dzięki festiwalowym opaskom, udało się policzyć, że na koncerty przybyło 420 osób. Wstęp był darmowy.

- Dało nam to wielkiego kopa, żeby działać dalej. Na 100% zorganizujemy kolejną edycję w tym samym miejscu. Zrobimy to jeszcze lepiej, może dwudniowo? Wszystko zależy od tego, ile zespołów zechce nam pomóc. Musimy zacząć rozmawiać z kolejnymi sponsorami, potrzebujemy pomocy, bo wszystko kosztuje i to coraz więcej – mówi Łukasz Wojtkowiak.

Więcej w bieżącym Życiu Gostynia. 

Czytaj także: Co robisz po wyjściu z łazienki? Kontrowersyjny film w parku.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!