Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do grudnia
R E K L A M A

Dzieci w świecie kukiełek

› Kultura i Rozrywka 9 miesięcy temu    20.02.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Warsztaty kukiełkowe dla dzieci w GOK HutnikWarsztaty kukiełkowe dla dzieci w GOK Hutnik fot. A. Fajczyk

Dzieci z gminy Gostyń mogły dziś obejrzeć przedstawienie kukiełkowe pt. „Smok”, zrealizowane na podstawie legendy o smoku wawelskim. W sali widowiskowej GOK Hutnik zaprezentował się Teatr „Złota Kaczka”, którego właścicielem jest aktor dyplomowany Grzegorz Kmieć z Otynia.

Przedstawienie bardzo się podobało, ale prawdziwą frajdą dla dzieci były warsztaty kukiełkowe, które odbyły się po bajce. Grzegorz Kmieć wyjaśnił, na czym polega praca z lalkami na kiju, pozwolił dzieciom dotknąć kukiełek, a nawet zagrać poszczególne sceny, wprowadzając je w świat baśni.

R E K L A M A

TUTAJ - jak przebiegała wizyta uczniów z gminy Borek w komendzie straży pozarnej w Gostyniu?

Każdy z uczestników warsztatów miał szansę choć na chwilę stać się aktorem i wcielić się w rolę króla, królewny, czarownicy i innych postaci. Sceny i dialogi wymyślał instruktor, dzieci - schowane za sceną - własnoręcznie ożywiały kukiełki. Był też czas na zrobienie zdjęć z lalkami i instruktorem oraz zadawanie pytań.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A