Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Plebiscyt Sportowy Życia
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Dziewczyny z piłkarskim paszportem na przyszłość

› Społeczeństwo ponad rok temu    13.05.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KA 4 resPect

Jest ich dziesięć: Kornelia Kaczmarek, Zofia Karolczak, Zofia Kubiak, Małgorzata Rychel, Maria Fabisiak, Julia Cichosz, Zofia Wojciechowska, Zuzanna Sojka, Julia Drożak, Weronika Szlachetka. Niedawno dostąpiły zaszczytu, a nawet jak zaznaczają ich trenerzy nobilitacji, jaką jest możliwość zagrania na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Dlaczego to takie wielkie wyróżnienie poza faktem, że gra się na najnowocześniejszym obiekcie sportowym w naszym kraju, w świetle setek kamer? Gdyż są tylko trzy możliwości wejścia na tę wyjątkową murawę: być reprezentantem Polski, zagrać w Pucharze Polski lub zostać finalistą turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, który jest organizowany od 17 lat.

Ta ostatnia rzecz udała się właśnie tym dziesięciu młodym futbolistkom, reprezentującym drużynę KA 4 resPect z naszego regionu.

Najlepszą drużynę żeńską Wielkopolski w kategorii U12 mogliśmy obserwować na antenie telewizji Polsat Sport i SuperPolsat.

Więcej o piłkarkach, które chcą pójść w ślady Leo Messiego, Cristiano Ronaldo, Roberta Lewandowskiego czy Alex Morgan przeczytasz w bieżącym wydaniu "Życia Gostynia".

Zobacz także: jakie przywitanie zgotowały dziewczynom ich rodziny, po powrocie z Warszawy oraz co wspólnie robili motocykliści i policjanci?

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!