Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Dziura na dziurze. Kiedy remont?

› Aktualności 11 miesięcy temu    10.04.2018
Izabela Skorzybót
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Góra Zamkowa, miejsce w centrum miasta, odwiedzane chętnie przez mieszkańców, którzy korzystają z toru kartingowego, czy po prostu spacerują lub jeżdżą rowerami.

R E K L A M A

Między rzeką Kanią, a Górą zlokalizowana jest droga łącząca ulicę Ogrodową z Jana Pawła II. Mogą nią jeździć również samochody. Na stan trasy zwrócili uwagę gostyniacy spacerujący tam w święta wielkanocne.

- Pełno ogromnych dziur, na dodatek często wypełnionych wodą. Przejście tamtędy to ekwilibrystyka, trzeba uważać, żeby nie złamać sobie nogi. Samochodem też trudno przejechać. Czy nie można nic zrobić? Przecież, to środek miasta - mówili  spacerowicze.

O plany remontu zapytaliśmy gostyński magistrat. - Droga na zapleczu Góry Zamkowej zostanie wyrównana i utwardzona destruktem asfaltowym do końca kwietnia 2018 roku - zapewnił Mariusz Konieczny, naczelnik wydziału inwestycji.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Obserwator
11 miesięcy temu 2
Gostyn swoja droga.. Pani redaktor proponowal bym, wrecz prosil o przyjazd do Chwalkowa i zrobienie paru fotek. Moze wtedy cos ruszy z naprawa "nawierzchni"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bzyk
11 miesięcy temu 1
ciekawe jak szybko nastąpi destrukcja tego destruktu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A