Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Dzwoniąc pod 997 już nie dodzwonicie się do gostyńskiej policji

› Z policji 6 miesięcy temu    16.11.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fotolia.com

Gostyń jest kolejnym miastem, w którym numer alarmowy 997 będzie przełączany na numer 112.

 

R E K L A M A

Od 16 listopada osoba dzwoniąca na numer 997 zostanie przekierowana do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Poznaniu. Po odsłuchaniu informacji obsługa infolinii zadecyduje, jakie służby ratunkowe wysłać na miejsce zdarzenia.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji od ubiegłego roku prowadzi pilotażowy program przekazywania numerów alarmowych do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego. W piątek 16 listopada takie przełączenie nastąpiło w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu. Numer 997 nadal będzie działał, zmieni się jednak miejsce odbioru zgłoszenia. 

- Pod 997 nie dodzwonimy się już do gostyńskiej jednostki. Jeżeli ktoś będzie chciał rozmawiać bezpośrednio z Gostyniem, może zadzwonić pod numer 65 575 82 00 - mówi asp. sztab. Monika Curyk, rzecznik prasowy gostyńskiej jednostki.

Czytaj także o dzisiejszym śmiertelnym potrąceniu rowerzysty. 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
R E K L A M A
R E K L A M A