Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Eksperyment procesowy w policji. Na fantomie pokazywał, jak się zachowywał

› Aktualności ponad rok temu    21.12.2015
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Eksperyment procesowyGostyń. Eksperyment procesowy fot. B. Bujak

W gostyńskiej komendzie policji przeprowadzono eksperyment procesowy w sprawie zabójstwa 21-letniego Adama W.

Przypomnijmy, do tragedii doszło w ostatnią niedzielę sierpnia, około godziny 2.00 w nocy w Gostyniu. Dwóch braci wracało z imprezy rodzinnej. W okolicach ulicy Towarowej spotkali grupę młodych ludzi. Ci z kolei wracali z zawodów żużlowych. Doszło do szarpaniny. Młodszy z braci wdał się w bójkę z 31-letnim mieszkańcem Gostynia. Zakończyło się tragicznie. 21- letni Adam W. stracił życie.

Eksperyment procesowy miał na celu odtworzenie działania sprawcy. Uczestniczył w nim 31-letni Jarosław S., któremu prokuratura postawiła zarzut zabójstwa w zamiarze ewentualnym oraz ojciec zmarłego, pełnomocnik pokrzywdzonego, funkcjonariusze policji i osoba, która utrwalała fotograficznie proces. Jarosław S. pokazywał na fantomie poszczególne etapy zdarzenia. Więcej w kolejnym Życiu Gostynia.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!