Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Elektryczne Gitary gwiazdą Powiatowego zakończenia lata

› Kultura i Rozrywka› Zapowiedzi 9 miesięcy temu    19.04.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Organizatorzy

Już po raz trzeci plac przy Szkole Podstawowej w Piaskach będzie areną imprezy organizowanej wspólnie przez gminę Piaski i powiat gostyński - Powiatowego zakończenia lata. W ostatnie weekend sierpnia, a dokładnie 31 sierpnia publiczność w taneczne rytmy wprowadzą zespoły„Spontan” i „Shantel”. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „Elektryczne Gitary”. Zobacz, jak bawiono się w zeszłym roku w Piaskach - TUTAJ.

Wspólne świętowanie zakończenia lata rozpocznie się o godz. 15.00. Wówczas ruszy strefa zabaw dla dzieci. Pojawią się w niej postaci z bajek i filmów m.in. „Gwiezdnych wojen”, „Madagaskar”, „Toy Story”, „Śnieżka”, „Kopciuszek” czy „Kapitan Hook”. Dostępna będzie też strefa gastronomiczna.

Scenę na początek opanują „Talenty Powiatu Gostyńskiego” - zespoły wokalne z okolicy, które w ten sposób będą mogły zaprezentować się szerszej publiczności. Po nich wystąpi zespół „Spontan” - band składający się z trzech wokalistów, który od 2015 roku podbija scenę muzyki disco polo.

Następnie na scenie zagrają „Elektryczne Gitary” z charyzmatycznym liderem kapeli Kubą Sienkiewiczem na czele. Takich przebojów jak „Killer”, „To już jest koniec” czy „Człowiek z liściem na głowie” chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Na finał zaplanowano koncert grupy „Shantel” grającej muzykę z gatunku disco-dance. 

„Powiatowe zakończenie lata - Piaski 2019” współorganizowane jest przez gminę Piaski, powiat gostyński oraz Stowarzyszenie „Oliwskie Słoneczko”. Wstęp będzie bezpłatny.

Czytaj także: zrobił kolejny krok na drodze do igrzysk olimpijskich

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!