Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Emocje gwarantowane. Kaniasiatka walczy o drugą ligę

› Sport i rekreacja› Drużynowe 8 miesięcy temu    14.05.2018
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. K. Gościniak

Od piątku do niedzieli w Gostyniu rozgrywany będzie turniej finałowy o wejście do drugiej ligi siatkówki mężczyzn. W hali sportowej LO Gostyń o jedno miejsce w drugiej lidze powalczą cztery drużyny.

R E K L A M A

Seniorzy Kaniasiatki Gostyń o awans do drugiej ligi będą rywalizować z AZS AWF Biała Podlaska, ULKS MOSIR Sieradz i TS Faurecia Volley Jelcz Laskowice. Trudno wskazać faworyta zbliżających się zmagań, jednak można być pewnym, że emocji w tym turnieju nie zabraknie. - Nie wiem jak ten turniej się dla nas zakończy. Myślę, że zespoły przeciwne są w naszym zasięgu. Podobnie jak w turnieju rozgrywanym w Bydgoszczy o wyniku będą decydować niuanse. Obecnie naszym największym problemem jest stabilizacja formy. Gramy falami. Mamy dobre momenty, by za chwilę zagrać dużo słabiej – powiedział trener seniorów UKS Kaniasiatka Gostyń Tomasz Poznański. Kaniasiatka swój pierwszy mecz zagra w piątek o godz. 19.30. Harmonogram spotkań na plakacie. 

Pokazał, że jest najlepszy. Pięć goli w jednym meczu.

 

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A