Fatalna inauguracja

Fatalna inauguracja   - Zdjęcie główne

W swoim pierwszym wiosennym meczu piłkarze z Szelejewa doznali wysokiej porażki.

Rywal był jednak nie byle jaki. Wielkopolance na starcie rundy przyszło walczyć o ligowe punkty na boisku jednego z pretendentów do awansu, GKS-u Krzemieniewo. O losach spotkania w dużej mierze zadecydowały pierwsze minuty. Już w 10 minucie miejscowi prowadzili 2:0. Skończyło się 4:1. Kolejną złą informacją, która napłynęła z obozu Wielkopolanki to poważny uraz Sławomira Nawrota. – Źle to się wszystko zaczęło – skwitował trener Dariusz Kaczmarek.

GKS Krzemieniewo – Wielkopolanka Szelejewo 4:1 (2:1)