Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Fitness dla seniorów

› Sport i rekreacja ponad rok temu    16.05.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Promocyjne zajęcia z cyklu Fitness 50+Gostyń. Promocyjne zajęcia z cyklu Fitness 50+ fot. A. Fajczyk

OSiR w Gostyniu wczoraj rozpoczął cykliczne zajęcia fitness dla seniorów. To ćwiczenia dla o umiarkowanej intensywności, które mają na celu poprawić ogólną kondycję osób dojrzałych, ich wytrzymałość, a także wzmocnić aparat ruchowy. Spotkania odbywają się w gostyńskiej kręgielni. Na promocyjne, bezpłatne zajęcia, które zorganizowano dwa razy w ubiegłym tygodniu zgłosiło się blisko 40 osób. Pomysłodawcy chcieli się zorientować, jak duże zainteresowanie tego typu ćwiczeniami będzie wśród seniorów.

R E K L A M A

– Taka inicjatywa gdzieś w naszych głowach była od dawna. Zauważyliśmy, że w zajęciach fitness, które oferujemy uczestniczy mała grupa tych osób dojrzałych i seniorów. 2 kwietnia odbył się też fitness festiwal, na którym potwierdziło się to, że mniejsza liczba osób w wieku dojrzałym i seniorów korzysta z tego rodzaju aktywności. Pomyśleliśmy, że to dlatego, iż tego rodzaju aktywności czy ofert jest stosunkowo mało dla starszych mieszkańców - wyjaśnia Wojciech Walkowiak, menager sportu w OSiR w Gostyniu.

Więcej w bieżącym numerze „Życia Gostynia”

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Fitnes
ponad rok temu 2
A pan menadżer wie ile kosztują te ćwiczenia dla dojrzałych emerytow. Dowie sie jak przejdzie na emeryture i bedzie zmuszony ćwiczyc .Pomysl dobry szczególnie po wyrzuceniu nas z naszego Domu kultury gdzie bylo zdecydowanie taniej .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ marzenie
ponad rok temu 1
Kocham komenty tej dziewuchy. Etacik na 12 godzin pracy w tygodniu by się marzył.
R E K L A M A