R E K L A M A

Futsal Gostyń wypunktowany u siebie

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 14 dni temu    7.01.2019
komentarzy 1 ocen 0 / 0%

Nie na taki początek 2019 roku liczyli kibice Berg Solutions Futsal Gostyń. W meczu 6. kolejki drużyna z Gostynia uległa we własnej hali M40.pl Poznań 1 : 5.

Goście już po sześciu minutach prowadzili różnica dwóch goli. Piłkarze Mateusza Matysiaka mieli w pierwszej połowie kilka sytuacji do zdobycia goli, jednak długo nie mogli pokonać Patryka Rzepkę. Dopiero w 20. minucie gola zdobył Tomasz Majchrzak, jednak wtedy goście mieli na swoim koncie już trzy bramki. Od początku drugiej połowy trwała wymiana ciosów. Lepiej z niej wyszli goście, którzy zdobyli dwie bramki. Najlepszą okazję do zdobycia gola dla gospodarzy w drugiej połowie miał Michał Dudka. Miejscowy zawodnik nie wykorzystał przedłużonego rzutu karnego. – Byliśmy równorzędnym przeciwnikiem dla gości i myślę, że doświadczenie futsalowe zdecydowało w najistotniejszych sytuacjach. Mecz pokazał, że brakuje nam trochę tego cwaniactwa boiskowego. Cały czas uczymy się, jak widać od lepszych – powiedział po spotkaniu trener Berg Solutions Futsal Gostyń Mateusz Matysiak.