Futsal Gostyń wypunktowany u siebie

Futsal Gostyń wypunktowany u siebie - Zdjęcie główne

Nie na taki początek 2019 roku liczyli kibice Berg Solutions Futsal Gostyń. W meczu 6. kolejki drużyna z Gostynia uległa we własnej hali M40.pl Poznań 1 : 5.

Goście już po sześciu minutach prowadzili różnica dwóch goli. Piłkarze Mateusza Matysiaka mieli w pierwszej połowie kilka sytuacji do zdobycia goli, jednak długo nie mogli pokonać Patryka Rzepkę. Dopiero w 20. minucie gola zdobył Tomasz Majchrzak, jednak wtedy goście mieli na swoim koncie już trzy bramki. Od początku drugiej połowy trwała wymiana ciosów. Lepiej z niej wyszli goście, którzy zdobyli dwie bramki. Najlepszą okazję do zdobycia gola dla gospodarzy w drugiej połowie miał Michał Dudka. Miejscowy zawodnik nie wykorzystał przedłużonego rzutu karnego. – Byliśmy równorzędnym przeciwnikiem dla gości i myślę, że doświadczenie futsalowe zdecydowało w najistotniejszych sytuacjach. Mecz pokazał, że brakuje nam trochę tego cwaniactwa boiskowego. Cały czas uczymy się, jak widać od lepszych – powiedział po spotkaniu trener Berg Solutions Futsal Gostyń Mateusz Matysiak.

Berg Solutions Futsal Gostyń – M40.pl Poznań 1 : 5 (1 : 3)
0 : 1 – (4’)
0 : 2 – (6’)
0 : 3 – (17’)
1 : 3 – Tomasz Majchrzak (20’)
1 : 4 – (32’)
1 : 5 – (37’)
Berg Solutions Futsal Gostyń: Twardowski – Dudka, Przewoźny, Kuzia, Kolan, Wolsztyniak (br), Szymankiewicz, Frąckowiak, Staryczenko, Majchrzak, Pietrzyk, Nojman, Wojciechowski, Łagoda