Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Głuchówek nie chce zmian

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    23.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Mieszkańcy tzw. Głuchówka nie chcą być przyłączeni do miasta Pogorzeli. Pismo z taką informacją dotarło w lipcu do burmistrza Piotra Curyka.

Przypomnijmy, że kwestia odłączenia części wnioski, gdzie znajdują się bloki od Głuchowa i przypisania miastu, rozpoczęła się w marcu tego roku. Wtedy z takim pomysłem na komisji stałej rajców wystąpił Krystian Turbański, radny z tej miejscowości. Wyjaśnił, że mieszkańcy Głuchówka nie utożsamiają się z wioską. Aby zapoznać się z opinią w tym temacie Piotr Curyk, burmistrz Pogorzeli w lipcu wystosował pismo do prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej „Kłos” w Głuchowie, która sprawuje pieczę nad blokami. W liście zwrócił uwagę na to, że zmiany te będą związane z wydatkami. W odpowiedzi na pytania włodarza Pogorzeli prezes spółdzielni Wiesława Gościniak wyjaśniła, że mieszkańcy tej części wioski propozycję opiniują negatywnie. (doti)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!