Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Głuchówek w zawieszeniu

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    14.04.2010
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Czy mieszkańcy tzw. Głuchówka chcą należeć do Pogorzeli?


W trakcie zebrania wiejskiego mieszkańcy Głuchowa zastanawiali się nad tym, czy jest możliwe administracyjne włączenie głuchowskich bloków (czyli terenu zwyczajowo nazywanego Głuchówkiem) do miasta? Z takim pytaniem, w czasie ostatniej komisji rajców, zwrócił się do burmistrza Piotra Curyka radny z tamtej miejscowości Krystian Turbański. - Rozmawialiśmy o tym, żeby powiększyć miasto do samej krzyżówki dróg w stronę Wziąchowa i Głuchowa, żeby włączyć do Pogorzeli firmę Łagrom i bloki. Tamtejsi ludzie w ogóle nie chcą się utożsamiać z naszą wsią. Niech będą właściwie w tej Pogorzeli – powiedział. Włodarz Piotr Curyk odpowiedział, że jest to możliwe. Potrzebna do tego jest jedynie uchwała rady miejskiej. Więcej w obecnym wydaniu „Życia”. (doti)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mieszkanka
ponad rok temu 2
Jeśli tak sprawa wygląda to niech wieś Głuchów opłaci nam wymianę wszystkich dokumentów jeśli to tak do nich sie nie utożsamiamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bartek
ponad rok temu ocena: 50%  1
Chyba was poj... wieksze podatki i wyrabianie nowych dokumentów. Tyle lat należymy pod Głuchów i tak pozostanie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji