Gminne derby dla Krobi

Gminne derby dla Krobi - Zdjęcie główne

Krobianka Krobia wygrała w derbach gminy Krobia. W sobotnim spotkaniu zespół Dariusza Wiśniewicza pokonał Zjednoczonych Pudliszki 4 : 0.

Gospodarze prowadzili do przerwy 2 : 0, a po zmianie stron dołożyli jeszcze dwie bramki i odnieśli zasłużone zwycięstwo. - Tempo meczu nie było oszałamiające. Nie było to spotkanie idealne w naszym wykonaniu. Wygraliśmy, bo mieliśmy więcej atutów w ofensywie, a w defensywie graliśmy spokojniej - powiedział po meczu trener Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz. Krobianka odniosła dzisiaj zasłużone zwycięstwo. Piłkarsko gospodarze wyglądali lepiej - podsumował trener Zjednoczonych Pudliszki Andrzej Lokś. Trzy punkty w 28. kolejce zdobyła Wisła Borek Wielkopolski, która na wyjeździe pokonała GKS Włoszakowice 0 : 3. – Początek mieliśmy naprawdę dobry. Zdobyliśmy bramkę i było jeszcze kilka sytuacji. Rozstrzygająca była druga bramka, którą zdobyliśmy na początku drugiej połowy – powiedział trener Wisły Borek Wielkopolski Tomasz Gawroński.

Krobianka Krobia – Zjednoczeni Pudliszki 4 : 0 (2 : 0)
1 : 0 – Mateusz Górkowski (24')
2 : 0 – Miłosz Urbański (31')
3 : 0 – Jędrzej Urbański (70')
4 : 0 – Jakub Borowczyk (79')
Krobianka: Dembski – Knapp, Kluczyk, M. Naskręt, Górkowski, Sarbinowski (72' Chwaliszewski), M. Urbański, Woźniak (46' Żelichowski), Szpurka, Borowczyk, J. Urbański
Zjednoczeni: F. Bzdęga – Głoskiewicz, P. Kaczmarek (78' Pajkert), Józefiak, Płoszajczak (86' J. Pazoła), A. Kaczmarek, P. Bzdęga, Wolański, Jerszyński (75' Idziak), Gronowski (61' P. Pazoła), Kurasiak

GKS Włoszakowice - Wisła Borek Wielkopolski 0 : 3 (0 : 1)
0 : 1 - Michał Kasprzak – z rzutu karnego (13’)
0 : 2 - Michał Kasprzak (47’)
0 : 3 - Marcin Urbaniak (54’)
Wisła: Kędzia – Baran, Sz. Andrzejczak (67’ Gawroński), Janowski, P. Gościniak, Piasecki (57’ Andrzejewski), Konieczny, Grzemski, Urbaniak, Kasprzak, Robak