Goście w dziesiątkę. Kania Polcopper i tak przegrała

Goście w dziesiątkę. Kania Polcopper i tak przegrała - Zdjęcie główne

Po remisie z Dąbroczanką drużyna seniorów Kani Polcopper Gostyń nie poszła za ciosem. Na własnym boisku gostyński zespół przegrał z Polonią Leszno 1 : 2.

Kania Polcopper objęła prowadzenie w 15. minucie i można było mieć nadzieję na pierwsze wiosenne zwycięstwo gostyńskiej jedenastki. Niestety w 25. minucie stan rywalizacji wyrównał Artur Krawczyk. Goście od 40. minuty grali w dziesiątkę, ale i tak zdobyli trzy punkty. W 86. minucie zwycięskiego gola dla gości zdobył Kacper Robaczyński.

Kania Polcopper - Polonia Polonia Leszno 1 : 2 (1 : 1)

1 : 0 - Maciej Bujak - z rzutu karnego (15')

1 : 1 - Artur Krawczyk (25')

1 : 2 - Kacper Robaczyński (86')

Kania Polcopper: Wujczak - Tomczak, Muszyński (62' Gendera), Krzyżostaniak, Danielczyk, Wabiński, Bujak (66' Wachowski), Fechner, Chwaliszewski, Przewoźny (73' Baziór), Aksamit