Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Plebiscyt Sportowy Życia
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Gostynianka idzie na ratunek Kambodży. Ty też możesz!

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    28.01.2015
Dorota Jańczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fot. inicjatorzy projektu

Gostynianka Beata Dolińska pomaga mieszkańcom Kambodży. Zwraca się do mieszkańców swoich rodzinnych stron o wsparcie! Przyłącz się!

Beata wspólnie z trójką innych młodych Polaków: Celiną, Radkiem i Ewą wpadła na pomysł, by zrealizować projekt pod hasłem: „Czysta woda dla Kambodży”.Udogodnienia w tym biednym kraju mają tylko mieszkańcy większych miast, a poza ich granicami dostęp do szkół i opieki zdrowotnej jest ograniczony. Dzieci często muszą pracować na równi z dorosłymi, w wielu częściach kraju panują bieda i wyzysk. A ludzie mimo tego są serdeczni i przyjaźni – przekonuje Beata.

Celem projektu jest przeprowadzenie warsztatów na temat znaczenia czystej wody i higieny osobistej dla życia każdego człowieka wśród mieszkańców leżącej w sercu Kambodży wioski Prey Ponror. Poza tym planowana jest pomoc w zakupie ceramicznych filtrów wodnych i przeszkolenia mieszkańców w zakresie korzystania z nich. - W Prey Ponror nie ma dostępu do bieżącej wody, nie docierają tam miejskie wodociągi. Jedyną opcją dla mieszkańców jest studnia. Woda z tej studni wygląda niemalże jak brudne mleko – tłumaczą organizatorzy przedsięwzięcia.

By projekt „Czysta woda dla Kambodży” mógł zostać zrealizowany, grupa musi uzbierać co najmniej: 5 333 zł. Robi to za pomocą platformy internetowej PolakPotrafi.pl, na której umieszczane są informacje o różnych przedsięwzięciach. Jeśli chcesz przyłączyć się do akcji, musisz założyć konto, wpisać login i hasło oraz odszukać projekt „Czysta woda dla Kambodży”. Wybierz nagrody (znajdują się po prawej stronie i są wśród nich, np. słoiczek maści rysiej czy laurka z dedykacją specjalnie dla ciebie od dzieci z wioski Prey Ponror) i dalej przejdź do płatności poprzez konto internetowe swojego banku. - Proces jest bardzo prosty. Jest tam zaledwie 5 kroków, żeby założyć konto, wybrać nagrodę i dokonać płatności. W razie jakichkolwiek problemów zawsze można do nas napisać i pomożemy z wszystkim. Na stronie Polak Potrafi jest odnośnik do każdego z nas do konta Facebook, poza tym można napisać wiadomość na Polak Potrafi i wtedy możemy nawiązać kontakt meilowy – zachęca Beata. Trzeba się spieszyć.

Minimalna kwota w ostatnich dniach została już uzbierana. To nie oznacza, że akcja się zakończyła. Trwa nadal. Można przelewać kolejne pieniądze! -  Jeżeli uzbieramy więcej, to otrzymamy całą kwotę i nasz projekt będzie zrealizowany na większą skalę – wyjaśnia gostynianka. Informacje możesz znaleźć również na Facebooku. Zachęcamy do zapoznania się z akcją!


Czytaj również w obecnym wydaniu "Życia Gostynia"


POMÓŻ: 1. Wejdź na www.polakpotrafi.pl/projekt/czysta-woda-dla-kambodzy

2. Załóż konto

3. Wybierz nagrodę

4. Przelej pieniądze przez Internet

GOTOWE!

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!