Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Gostyńska krówka urzekła jury!

› Kultura i Rozrywka› Aktualności ponad rok temu    21.06.2015
Dorota Jańczak
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Panie z KGW, jak zwykle, spisały się na medal. Wypieki, jakie przygotowały na konkurs z okazji Gostyńskiego Dnia Mleka, były rewelacyjne!Panie z KGW, jak zwykle, spisały się na medal. Wypieki, jakie przygotowały na konkurs z okazji Gostyńskiego Dnia Mleka, były rewelacyjne! fot. D. Jańczak

Siedem kół gospodyń wiejskich wzięło udział w konkursie na najlepszy wypiek z udziałem produktów mleczarskich, który odbył się na Dniu Mleka. Jury nie tylko sugerowało się smakiem, ale wyglądem ciasta i stoiska.

Prawie od południa trwa Gostyński Dzień Mleka. Za nami mnóstwo atrakcji. Jednym z nich był konkurs na najlepsze ciasto. Zdecydowało się wziąć w nim udział siedem KGW z Głuchowa, Siemowa, Chwałkowa, Smogorzewo, Celestynowa, Siedlca i Szurkowa. Komisja oceniająca wypieki miała trudny orzech do zgryzienia. Placki były przepyszne. Urzekł ją jednak motyw, który znalazł się na cieście KGW Siemowo. Była to znana wszystkim gostyńska krówka z logo Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu. Tym samym to właśnie te panie wygrały konkurs. Nagrody pieniężne trafiły jednak do wszystkich uczestniczek.

Zobacz zdjęcia z Gostyńskiego Biegu Mleka
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ obserwator
  ponad rok temu 2
  W UBIEGŁYM ROKU IDENTYCZNA KRÓWKA ZDOBYŁA PIERWSZE MIEJSCE PLAGIAT
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pani
  ponad rok temu 1
  GRATULACJE DLA WSZYSTKICH PAŃ;
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji