Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Gotują obiady, odbierają ze szkoły i przekazują pasje

› Społeczeństwo 6 miesięcy temu    8.02.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Dzień Babci i Dziadka w kunowskiej podstawówceDzień Babci i Dziadka w kunowskiej podstawówce fot. A. Twardowska

O korzyściach, płynących z posiadania wnucząt, mówiono na wczorajszej uroczystości w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Kunowie. Przedszkolaki zaprosiły swoje babcie i swoich dziadków na obchody ich święta.

 

Gości powitał dyrektor Artur Kasprzak ciesząc się, że tradycja tych spotkań jest kontynuowana. Mówił, że to właśnie dziadkowie często przyprowadzają najmłodszych do szkoły i gotują im ciepłe obiadki po powrocie. Przelewają na najmłodszych swoje pasje, zainteresowania. Z kolei wnuczęta – mobilizują do dbania o zdrowie, kondycję, są też najczęściej ekspertami od nowych technologii i... wyciągania kasy! Dyrektor polecił wnukom, aby spędzali ze swoimi dziadkami jak najwięcej czasu, bo docenią go dopiero za kilkanaście lat.

Na scenie przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny z wierszykami, piosenkami i tańcami. Na zakończenie wręczyły gościom upominki i wyściskały z osobna każdą babcię i każdego dziadka.

Korzystając ze spotkania, poinformowano o zamontowaniu na szkole czujnika czystości powietrza. Okazuje się, że sytuacja w Kunowie jest nieciekawa. Michał Żurawski, nauczyciel fizyki, przedstawił garść informacji i prosił o przemyślenie tematu. Wskazał też na sposoby walki z problemem. 

O czujniku i wynikach odczytów przeczytasz w kolejnym Życiu Gostynia.

Zobacz także: Trzy zespoły zostały w grze.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!