Grad goli w Pudliszkach. Rekord ligi

Grad goli w Pudliszkach. Rekord ligi - Zdjęcie główne

Rekord sezonu klasy okręgowej w liczbie strzelonych goli padł w Pudliszkach. Kibice sobotniego pojedynku obejrzeli trzynaście bramek. Zjednoczeni Pudliszki pokonali drużynę z Czempinia 8 : 5.

Pierwsza bramka padła już w szóstej minucie. Zdobyli ją goście. "Ostre strzelanie" na dobre rozpoczęło się jednak w 28. minucie. W nieco ponad kwadrans pierwszej połowy padło jeszcze siedem goli. Po przerwie kibice obejrzeli jeszcze pięć bramek. W całym spotkaniu częściej do siatki przeciwnika trafiali gospodarze, którzy wygrali 8 : 5. Najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania był Remigiusz Jerszyński, który zdobył cztery bramki.

Zjednoczeni Pudliszki - Helios Czempiń 8 : 5 (5 : 3)
0 : 1 - (6')
1 : 1 - Remigiusz Jerszyński (28')
2 : 1 - Remigiusz Jerszyński (31')
3 : 1 - Przemysław Kaczmarek (33')
3 : 2 - (35')
3 : 3 - (38')
4 : 3 - Przemysław Bzdęga - z rzutu karnego (44')