Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Gratka dla zakochanych w filmach Tarantino

› Kultura i Rozrywka 2 miesiące temu    19.01.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
BACTERYAZZ w GostyniuBACTERYAZZ w Gostyniu fot. A. Fajczyk

Zespół Bacteryazz wreszcie dotarł do gostyńskiego ośrodka kultury. W piątkowy wieczór, 17 stycznia odbył się koncert, przełożony z kwietnia ubiegłego roku. Gostyńska publiczność załapała się na specjalny program koncertowy pn. Tarantino Unplugged. Na pewno nie żałowali miłośnicy filmów legendarnego Mistrza.

Kapela z Koszalina na scenie zaprezentowała utwory mniej lub bardziej znane, ale przede wszystkim wykorzystane w kultowych filmach autorstwa Quentina Tarantino, czyli: Reservoir Dogs, Pulp Fiction, Jackie Brown, Kill Bill, Death Proof, Inglourious Basterds, Django oraz The Hateful Eight.

Niektóre z utworów, które muzycy wzięli na warsztat, otrzymały nowe, zaskakujące aranżacje. To był akustyczny rockowy wieczór, podczas któego sala widowiskowa Hutnika wypełniona została świetną muzyką, pojawiającą się w twórczości Mistrza. Na potrzeby tego wydarzenia zespół BACTERYAZZ zaprosił do współpracy dodatkowych muzyków.

BACTERYAZZ to grupa, która powstała w Koszalinie w lutym 2013. Tworzą ją muzycy znani z innych koszalińskich składów: m.in. 4.piętro i Kaboom!. Wypadkowe stylów, które lubią członkowie BACTERYAZZ dały bardzo różnorodny materiał, trzymający się jednak w ryzach gitarowego grania z melodyjnym wokalem. Kompozycje czerpią z takich gatunków jak rock, punk, a nawet metal.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!