Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Grób Amelki odkopywano dwa razy. Sprawa jest w prokuraturze

› Aktualności 4 miesiące temu    9.12.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 80 ocen 11 / 64%
A A A
 fot. fotomontaż Z. Pacanowski

Rząd 22, miejsce 8 - w tej kwaterze na gostyńskim cmentarzu miała być pochowana 10-letnia Amelka z Gostynia. Jej matka otrzymała w biurze parafialnym gostyńskiej fary dokument na potwierdzenie. Uczestnicząc w ceremonii pogrzebowej była przekonana, że grób jest tam, gdzie wykupiła miejsce. - Gdyby nie dziadek Amelki, nie zorientowałabym się, że to inne miejsce, w innym rzędzie, na samym końcu. Prawnie nie byłam właścicielem kwatery - opowiada Andżelika Frąckowiak.

Kobieta przyszła do redakcji portalu gostynska.pl z interwencją. Ma pretensje do administratora cmentarza - parafii pw. św. Małgorzaty w Gostyniu oraz do zarządcy. Andżelika Frąckowiak przekonuje, że w Biurze Parafialnym świadomie wybrała konkretne miejsce na gostyńskim cmentarzu, obok sąsiadki - Ulki. Bardzo jej na tym zależało, gdyż była to jedyna przyjaciółka rodziny w kamienicy, w której mieszkała z chorą córką - O CHOROBIE DZIEWCZYNKI PRZECZYTASZ TUTAJ.

- Córka pani Ulki przyjaźniła się z moją Amelką. W czasie choroby, kiedy miała ataki padaczki, przychodziła, pomagała nam. W czasie wakacji sąsiadka bardzo szybko zmarła na nowotwór. Nie miałam okazji się z nią pożegnać, gdyż byłam z Amelką w szpitalu - wyjaśnia Andżelika Frąckowiak.

Otrzymała w parafii dokument, w którym uwzględniono koszty pogrzebu, z opłaconym miejscem w rzędzie 22. Kobieta wskazała je grabarzowi na cmentarzu, informując jednocześnie, że zależy jej na szybkim postawieniu nagrobka.

- „Proponuję tam miejsce na dole, będę kończył rząd, łatwiej będzie postawić pomnik” - te słowa usłyszałam od grabarza, kiedy wspomniałam o pomniku - tłumaczy mama Amelki. Kobieta przekonuje, że bardziej zależało jej na wykupionym skrawku ziemi na cmentarzu, ze względu na rodzinę - co, jak twierdzi - doskonale wyjaśniła grabarzowi. Była gotowa poczekać z położeniem nagrobka tak długo, jak trzeba.

O tym, że Amelia nie została pochowana na wykupionej przez matkę kwaterze zorientowała się kilka dni po ceremonii, dzięki dziadkowi dziewczynki. Andżelika Frąckowiak nie była właścicielem prawnym ziemi, na której znajdował się grób córki.

- Nie po to zapłaciłam 1.000 zł za miejsce, żeby grabarz urządzał sobie samowolkę, jak „król cmentarza”. Chodziło mu o to, aby było wygodniej z koparką - jest przekonanan mama Amelki. Powiedziała o tym grabarzowi kilka dni po pogrzebie.

- Wykopywał urnę z prochami dziecka i przeniósł ją na miejsce, które jest zaznaczone u mnie w dokumentach. Całe zajście tłumaczył, że chciał mi sprawę udogodnić i ułatwić, żebym sobie szybciej pomnik postawiła - dodaje Andżelika Frąckowiak. Każde otwarcie grobu po ceremonii pogrzebowej jest ekshumacją. Nikt nie pomyślał, że potrzebne będą zgody, decyzje na takie działanie. A wystarczyło złożyć wniosek w Sanepidzie w Gostyniu o przeniesienie prochów w obrębie tego samego cmentarza.

- Wszystko jest wtedy legalnie, dostaje się decyzję na takie działanie, nie byłoby żadnych żalów i pretensji - mówi szefowa stacji sanitarno-epidemiologicznej Ewa Ulanicka. Sprawa trafiła do prokuratury - przeniesienie szczątków dziecka bez zgody rodziny.

Jak to komentuje Jacek Masztalerz, szef Prokuratury Rejonowej w Gostyniu? 

Zobacz w jutrzejszym wydaniu "Życia Gostynia"

+ 7 głosów: 11 (64%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (80)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ D0CIEKLWY
3 miesiące temu ocena: 92%  80
Afery ciag dalszy: [...] PS. kobieta ma duzo wolnego czasu tp lata po redaktorach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zyga
2 miesiące temu ocena: 75%  79
Teraz chate remontuje za ra kase wstydu niemasz za grosz
~ Goha
3 miesiące temu ocena: 91%  78
Ciszej nad tą urną.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wrocek
3 miesiące temu ocena: 91%  77
Te pieniadze sie nalezaly dziecku a nie matce. Ta matka niech sie skupi na zalobie a nie od sciagniecia wiecej kasy. Woli zrobic wielki hejt i uganiac sie po mediach niz sie wziasc za uczciwą robote. Za kase fiskalną ją posadzic i niech naklejki rozdaje w markecie paniusia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sinsej
3 miesiące temu ocena: 95%  76
Dokladnie. Pieniadze by sie chcialo a robic nie ma komu.
~ Proste
3 miesiące temu ocena: 78%  75
Hm no jak? Rozkopal grób zabrał urne i zakopal w innym miejscu. Pani przy tym była i pozwoliła. Ziemie świeci ksiądz w trakcie pochówku. To po co pogrzeb katolicki ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rambo
3 miesiące temu ocena: 15%  74
Wyyyyy wszyscyyyy co dissujecie i pierdo..... głupoty, Wy zazdrościcie..? A jak boli że pieniądze zostały czy a grosza nie dałeś jeden z drugim i derzcie się w w te puste łby delikatnie mówiąc i zacznijcie nad sobą pracować a nie jak baby na plotach na wsi i pla bla bla Wstyd!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ja
3 miesiące temu ocena: 92%  73
Rozumiem pani ból żal i rozgoryczenie.Gdy odszedł mój syn to też było ważne dla mnie by jego prochy, były pochowane z ukochaną babcią.Nie zauważyła pani błędu kopacza w trakcie ceremonii. Rozumiem , tez nic nie widziałam poza urną z prochami mego dziecka.Rozumiem co pani przeżywa , jednak szum medialny tylko pani zaszkodzi.Wyleje się wielki hejt.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Arek
3 miesiące temu ocena: 95%  72
A co na to szanowny Tata?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ja
3 miesiące temu ocena: 92%  71
Zamiana miejsca pochówku nie powinna się zdarzyć. Ale gdyby to mnie coś takiego spotkało świeżo po stracie ukochanego dziecka, nie miałabym siły i ochoty latać po mediach. [...]
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Widz
3 miesiące temu ocena: 16%  70
Ale skowyt? Typowe Polaczki do oceny innych. Same pat...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ EWA
3 miesiące temu ocena: 44%  69
Mamo Amelki ja również zostałam oszukana przez pana CH...... moja mama zmarła kilka miesięcy temu zapłaciłam w/w panu pieniądze za dopisanie mamy na nagrobku , za ściągnięcie płyty do pochówku urny z prochami mamy i podniesienie pomnika oraz kupiłam u w\w pana CH.... ławeczkę z montażem. Napis na nagrobku został zrobiony, pomnik podniesiony a płyta w dniu pogrzebu została przy nas położona na pomniku ławeczkę zamontowano kilka dni później ALE POMNIK NIE ZOSTAŁ ZAFUGOWANY I DO DZISIAJ PŁYTA JEST RUCHOMA I W KAŻDEJ CHWILI MOŻNA JĄ ODSUNĄĆ I DOSTAĆ SIĘ DO TRUMNY MOJEGO TATY I URNY MOJEJ MAMY. PROSIŁAM KILKAKROTNIE O ZROBIENIE TEGO ALE BEZSKUTECZNIE BŁAGAŁAM, PŁAKAŁAM I NIC. JUTRO PO RAZ OSTATNI POPROSZĘ O DOKOŃCZENIE USŁUGI ZA KTÓRĄ ZAPŁACIŁAM MAM ŚWIADKÓW. JEŚLI NIE TO POWIADOMIĘ PROBOSZCZA W FARZE O CZYNNOŚCIACH JAKIE ZAMIERZAM PODJĄĆ I POWIADOMIĘ PROKURATURĘ W GOSTYNIU O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA, URZĄD SKARBOWY ORAZ SANEPID. EWA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ As
3 miesiące temu ocena: 27%  68
Moje dziecko też dało i nie skamle teraz za kasa. Najwięcej skamlą patole co grosza nie dały a teraz sami by te kasę przytulili. Tak jak ktoś pisał to tylko kasa. A nic dziecka nie zastąpi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ona
3 miesiące temu ocena: 89%  67
No większość osób na temat pani A ma zdanie wyrobione i wie co to za postać wstyd !!!
~ Marek
3 miesiące temu ocena: 33%  66
Kiedy wreszcie będzie cmentarz komunalny??? Cofam pytanie przecież rządzi PiS...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anonim
3 miesiące temu ocena: 43%  65
Sam w płaciłem pieniądze na pomoc dla Amelki i bardzo się cieszę że trafiły do jej mamy. Ludzie to tylko pieprzone pieniądze!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wladzia Rajmunt
3 miesiące temu ocena: 65%  64
Achhh to tylko pieniądze??? Panie Anonim Pan pracujesz ?? Jak tylko pieprzone pieniądze to po co chodzisz do roboty ??? rzuć robotę pier..l
~ Ona
3 miesiące temu ocena: 70%  63
a co mama potrzebująca to dziecko było potrzebujące ... mama niech się skupi na żałobie a nie afery kręci... to jest straszne żeby dorabiać się na śmierci własnego dziecka ... Boże widzisz i nie grzmisz mama niech lepiej do pracy się zabierze ale widocznie lepiej ugrać coś jeszcze na aferze z grabarzem
~ Batem
3 miesiące temu ocena: 21%  62
Parole nic nie dali a najwięcej teraz skamlą
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Strzał
3 miesiące temu ocena: 4%  61
@Lexus Pewnie mu chodziło o patoli takich jak Ty:)
~ Lexus
3 miesiące temu ocena: 100%  60
Parole ?? Kim są bądź byli Parolowie ???
~ Gostyniak
3 miesiące temu ocena: 68%  59
W sprawie tego grabarza to ludzie mają dużo do powiedzenia. Jest bardzo chamski ktoś coś od niego chce kasa kasa postawienie ławki obok pomnika koszt 400 zł haha kpina kpina a to co teraz zrobił po prostu [...] wyrok i tyle... [...] Pan cmentarza.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tere
3 miesiące temu ocena: 71%  58
A to za darmo ma robić... ja nie mogę pojąć jednego jak matka mogła nie widzieć że dziecko jest chowane gdzieś indziej ....
~ Ggg nnn
3 miesiące temu ocena: 69%  57
Widocznie malo dostala kasy ze zbiorki, to teraz patrzy jeszcze sciagac od grabarza.... widac pazerna na piniundze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Eeee
3 miesiące temu ocena: 4%  56
Zajrzyj jape!
~ Żal
3 miesiące temu ocena: 88%  55
no z tą zbiórką to już jest przesada jak tak można przywłaszczyć nie swoje pieniądze tylko pieniądze które by chorym dzieciom mogły pomóc przykro mi to straszna tragedia ale zachowanie Pani A to jest tragedia!!! wyrzuty sumienia powinny jej nie dać spokoju ....
~ Lucek
3 miesiące temu ocena: 76%  54
To jest k....a kpina.Ale tak to jest jak się jest nadwornym g rabarzem!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nie rozumiem
3 miesiące temu ocena: 78%  53
Ciekawy będzie finał tej żenującej sprawy … wyrok dla grabarza? wyrok dla zarządcy cmentarza - proboszcza? odszkodowanie dla rodziny ? Czy rodzina nie widziała i nie sprawdziła , w którym miejscu wykopano grób? Czy nie znano miejsca pochówku zmarłej opiekunki dziecka i nie zorientowano się w trakcie ceremonii , że to w innym miejscu? Może warto na spokojnie skupić się na żałobie i nie rozdrapywać ran w mediach i sądach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gosia
3 miesiące temu ocena: 45%  52
Wymienić natychmiast grabarza Chudego za dużo już przeskrobal może obecny proboszcz zadziała bo poprzedni nic nie zrobił.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Oooo
3 miesiące temu ocena: 76%  51
Proboszcz jak i te siostry co siedzą na probostwie to razem do wora z grabarzem
~ Zażenowana
3 miesiące temu ocena: 88%  50
A czy ktoś z Państwa w ogóle czytał wpis Pani A. na jednym z innych portali gdzie cytuję ,, pieniądze zebrane wcześniej są moją prywatną sprawą i nie będę się tłumaczyć... ja nie mogę ja się pytam dla kogo to były pieniądze dla chorego dziecka czy Pani??? chyba Pani jako matka chorego dziecka powinna wiedzieć jak te pieniądze przydadzą się innemu choremu dziecku ...nie jest Pani wstyd. Jestem zażenowana jak można być takim człowiekiem, właśnie powinna pani wytłumaczyć co się stało z 48 tysiącami bo inne dzieci tych pieniędzy potrzebują !!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ D0CIEKLIWY
3 miesiące temu ocena: 100%  49
Ttt. ..dzięki, udało mi się znaleźć ten artykul.Rzeczwywiscie nieciekawa wypowiedzień.
~ Ttt
3 miesiące temu ocena: 83%  48
DoCIEKLIWY nasz drugi portal gostynski pow artykule który był poświęcony biegowi dla Amelki
~ D0CIEKLIWY
3 miesiące temu ocena: 100%  47
...można się dowiedzieć o artykuł, w którym tak powiedziała?? Chciałbym przeczytać a nie mogę znalezc
~ Xxx
3 miesiące temu ocena: 37%  46
Przestańcie pier...lić o pieniądzach bo nimi dysponują fundacje. Nikt nikomu do ręki nie daje kasy która zbiera się na chorych. Niby ktoś napisał że nikomu nie chodzi o pieniądze a tylko o tym temat.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
3 miesiące temu ocena: 93%  45
tylko że w tej sytuacji nie było przez fundację tylko zbiórkę zrobiła Pani K. G. która pieniążki przekazała mamie Amelki więc to ty nie pisz głupot jak nie masz pojęcia o sytuacji
~ brak słów
3 miesiące temu ocena: 93%  44
do Obserwator : Nikt się o kasę nie kłóci, ale jakiej kary oczekuję Pani A. dla osób które przyczyniły się do złego pochowania Amelki ? przeprosiny widzę że nie wystarczyły więc czyżby nie rozchodziło się o pieniądze więc o czym Ty mówisz o uszanowaniu tragedii to przede wszystkim słowa nie do mnie powinny być kierowane. Poza tym w komentarzach widzę poparcie czyli nie sam mam takie zdanie.... nie ma nic dziwnego w tym, że ludzie reagują w taki sposób, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię w końcu wolność słowa widocznie większość jest zgodna co do moich wypowiedzi. a fakt zainteresowania pieniędzmi z zbiórki sprawa powinna być nagłośniona żeby pieniądze przez przypadek nie trafiły gdzie nie powinny !!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jkl
3 miesiące temu ocena: 83%  43
a może jeszcze tvn masakra :(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zszokowana
3 miesiące temu ocena: 91%  42
serio Matka ma siłę żeby chodzić po gazetach i robić aferę czego oczekuję zadośćuczynienia w postaci finansowej o zgrozo w obliczu takiej tragedii ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hm
3 miesiące temu ocena: 25%  41
Matka zapewne na lekach.Jest w trumie i jest w niej żal i gniew.Nie oceniaj jak nie przeżyłas straty dziecka.
~ nie rozumiem
3 miesiące temu ocena: 86%  40
Zgadzam się w pełni,matka w głębokiej żałobie biega do gazet i oczekuje rekompensaty? Chyba przeniesienie urny ze szczątkami córeczki załatwiło tą przykrą sprawę ale robienie z tej sytuacji wydarzenia przed Bożym Narodzeniem i forma mnie dziwi.
~ Ja
3 miesiące temu ocena: 78%  39
Ludzie Kochani jak matka może robić taką aferę skoro wiedziała ze to jest nieprawnie to po co w tym brała udział a teraz żale i prokuratura .na marginesie jak można nie wiedzieć gdzie będzie dziecko pochowane a teraz chodzi po gazetach i aferę robi zamiast płakać nad śmiercią dziecka No dramat. Stało się ale powinna dać spokój i pomyśleć na jaki szczytny cel przeznaczyć pieniądze z zbiórki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hm
3 miesiące temu ocena: 0%  38
człowieku , matka pewnie na silnych lekach nie oczekuj racjonalnego działania.Łatwo ocenic , trudno przeżyć.Jeden potrzebuje ciszy inny zainteresowania i burzy.Chwila refleksji gdybys odprowdzał swoje dziecko do grobu, zauwazysz zamiane miejsc? Nie zauważysz.Chce ,moze potrzebuje tej afery.Pomysli na co przeznczycc pieniadze gdy upłynie roche czasu.
~ Mama Aniołka
3 miesiące temu ocena: 17%  37
Ludzie przestancie wypisywac ...to ze mama zbierala pieniążki na leczenie corki nie znaczy że ma je teraz po takiej tragedi dla siebie. Fundacja przekazuje samoczynnie na inne dzieciątko pieniądze, nie zawsze ujawniają na kogo . Ale czy to takie istotne???? Zazdroscicie tych pieniędzy???? Oddam każdy swój grosz za ZYCIE MOJEGO DZIECKA .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do Mama Aniołka
3 miesiące temu ocena: 90%  36
Troszkę jesteś w błędzie. Akurat na tym portalu na którym była zbiórka nie ma żadnej kontroli, pieniądze trafiają na konto osoby prywatnej i nikt dalej nie pyta na co zostały wydane.
~ Rrr
4 miesiące temu ocena: 54%  35
Po tych komentarzach to żyg....ć się chce. Dajcie już spokój. Nikomu nie życzę takiej tragedii jak śmierć dziecka. Żadne pieniądze tego nie wynagrodzą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkanka gostynia
3 miesiące temu ocena: 81%  34
no ale co mają pieniądze do wynagradzania te pieniądze były na chore dziecko i takie ich przeznaczenie ....
~ Inka
4 miesiące temu ocena: 28%  33
Przecież jesteście nie z tego świata pieniądze to jest najważniejsze w obliczu takiej tragedii oby żadne z was niemisialo doświadczyć tego na własnej skórze pazerność i chamstwo jak widać to przede wszystkim amelus światełko dla ciebie ❤️❤️
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Inka
4 miesiące temu ocena: 31%  32
Jak tak można czy ktoś chodź przez chwilę pomyślał o jej rodzicach brak słów spoczywaj w spokoju aniołku (*)(*)(*)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
4 miesiące temu ocena: 60%  31
miejsce na cmetarzu powinno byc nieplatne to powinna zapewnic gmina i cmetarz powinien nalezec do gminy ....tylko parafia na tym zarabia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
4 miesiące temu ocena: 20%  30
Uuu Co ja widzę? Patole 500+ już w akcji i nie potrafią uszanować takiej tragedii tylko o kasę będą teraz się kłócić? Co 500+ to już za mało? Za dobrze Rząd rozpuścił i teraz w głowach się przewraca? Jak macie płakać to nie dawajcie na takie zbiórki. Co za wstyd że takie tatole na codzieñ trzeba oglądać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ brak słów
3 miesiące temu ocena: 85%  29
Nikt się o kasę nie kłóci, ale jakiej kary oczekuję Pani A. dla osób które przyczyniły się do złego pochowania Amelki ? przeprosiny widzę że nie wystarczyły więc czyżby nie rozchodziło się o pieniądze więc o czym Ty mówisz o uszanowaniu tragedii to przede wszystkim słowa nie do mnie powinny być kierowane. Poza tym w komentarzach widzę poparcie czyli nie sam mam takie zdanie.... nie ma nic dziwnego w tym, że ludzie reagują w taki sposób, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię w końcu wolność słowa widocznie większość jest zgodna co do moich wypowiedzi. a fakt zainteresowania pieniędzmi z zbiórki sprawa powinna być nagłośniona żeby pieniądze przez przypadek nie trafiły gdzie nie powinny !!!!
~ Ciekawa
4 miesiące temu ocena: 74%  28
Szacunek dla Pani Klaudii która zorganizowała zbiórkę i cała kwotę przekazała Pani Angelice oby te pieniądze naprawdę uratowały zdrowie bądź życie dziecka a nie poszły na inne "szczytne" cele ....szkoda że ludzie szukają w tragedii dóbr materialnych...Z całym szacunkiem dla Pani Angeliki ...ale widzę że trauma szybko przeszła i pieniążki się liczą...Co Pani chce ugrać ?? Co to za gonitwa ?? Ludzie każdy stracił bliską osobę czy myslal w tym czasie ile pochówek ich w
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ D0CIEKLIWY
3 miesiące temu ocena: 100%  27
do SZOK - ja znam i niestety dobrego slowa nie moge o niej powiedziec :/ niestety :/
~ Szok
3 miesiące temu ocena: 9%  26
Co Ty pier....sz! chcesz się zamienić z tą kobietą? znasz ją choć trochę? Ogarnij się ! A najlepiej poprostu wyp#℅®∆aj !!!
~ Ciekawa
4 miesiące temu ocena: 73%  25
...ile pochówek ich wyniósł....??? Nikt o tym nie myśli każdy chce żeby bliska osoba miała spokój... A tu afera goni afere
~ @jw
4 miesiące temu ocena: 92%  24
Dajcie już spokój niech robi afery jak lubi każdy ma inne hobby dużo zdrowia i botoxu życzę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ XXX
4 miesiące temu ocena: 38%  23
Ludzie weźcie się ogarnijcie i przestańcie wypisywać głupoty.Matka straciła swoje jedyne dziecko które kochała, a wy rozstrzygacie kwestie pieniędzy.W ostatnim artykule było wyraźnie zaznaczone, że pieniążki zebrane będą przekazane na inne potrzebujące dziecko.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jkl
4 miesiące temu ocena: 94%  22
Tak to proszę powiedzieć w którym artykule o na jakie dziecko ??
~ Jkl
4 miesiące temu ocena: 89%  21
Mam nadzieje że opinia publiczna zostanie P tym poinformowana bo tej pani akurat nie wierze
~ On
4 miesiące temu ocena: 100%  20
Ale zgadzam się z ,,ja,, pieniądze powinny być przekazane na inne dziecko i pani A powinna podać do informacji na jaki cel zostały przekazane ....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ @jw
4 miesiące temu ocena: 92%  19
Ja rozumiem tą wielką tragedię...strata dziecka najgorsze co moze być...Pani A. P ...nie będzie tak jak kiedyś ....już nigdy...tylko proszę wziąć się za uczciwa pracę nie robić pracodawcy pod górkę a wiem że to Pani umie .... Lepiej nie rozdrapywać dla kilku groszy ran....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
4 miesiące temu ocena: 97%  18
PewniE kolejna poprawka będzie w wyglądzie a pieniądze ze zbiórki na to pójdą ...ludzie obudźcie się
~ Ja
4 miesiące temu ocena: 100%  17
No jakoś matka sama o pieniądzach w wywiadzie mówi wiec o czym ty mówisz przecież tysiąc złotych dała.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ron
4 miesiące temu ocena: 67%  16
Cmenatrz powinien być miejski komunalny, a nie parafialny!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
4 miesiące temu ocena: 86%  15
Przykra sprawa to fakt, sytuacja nie powinna mieć miejsca. Ale z całym szacunkiem słowa matki ,,nie po to dałam 1000 zł,, zostało pani jeszcze sporo z zbiórki która była urządzona na Córkę więc tekst nie na miejscu ....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zasmucona
4 miesiące temu ocena: 100%  14
Miejmy nadzieje ze Pani A postąpi jak przystało i cała kwotę z zbiórki która urządziła z dobrego serca pan G. Która przekazała cała kwotę pani A na potrzebujące dzieci mam nadzieje ze opinia publiczna zostanie o tym poinformowana w końcu 48 tysięcy może uratować kolejne dziecko
~ ds
4 miesiące temu ocena: 8%  13
,,Ja" puknij się z w czoło i lepiej ugryź się w za długi jęzor
~ Ja
4 miesiące temu ocena: 89%  12
Mało tego jako osoba wpłacająca chciałabym wiedzieć na kogo na które chore dziecko Pani przekazała kwotę
~ anty ja
4 miesiące temu ocena: 23%  11
Pusty materialisto !!! Śmierć dziecka nie jest warta żadnych pieniędzy. Ciekawy jestem jakbyś stał nad grobem swojego dziecka czy też byś myślał o kasie .
~ Ja
4 miesiące temu ocena: 92%  10
Nikt by nie chciał być na miejscu ale pani powinna oddać pieniądze na inne chore dzieci ciekawe na jaka fundacje zostaną przekazane
~ Mr
4 miesiące temu ocena: 46%  9
Chciałbyś być na miejscu tej matki i mieć te tysiąc złotych,zastanów się na przyszłość co w ogóle piszesz.Nie masz pojęcia co czuję rodzić gdy traci dziecko,więc daruj sobie takie wpisy.Może jesteś upośledzony i na Ciebie trzeba zorganizować zbiórkę.
~ anynomus12
4 miesiące temu ocena: 89%  8
Co ma grabarz do gadania gdzie ma być pochowane ciało lub prochy,jak pani wykupił tam to ma być tam i nie ma dyskutować ma robić za to mu płacą,mam nadzieję że ktoś ukarze tych ludzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wstyd
4 miesiące temu ocena: 77%  7
Co tam się robi? Ksiadz nie panuje nad pogrzebami? Ale kasę bo chętnie przytuli????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Oooo
4 miesiące temu ocena: 84%  6
(...)to jedna wielka mafia!!! Wiem coś o tym bo też miałem z nimi doczynienia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Parafianin
4 miesiące temu ocena: 83%  5
Kopacz zachowuje sie jak to bylby jego prywatny folwark
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ x
4 miesiące temu ocena: 86%  4
Pan [...] to jest jedno wielkie nieporozumienie,nic nie potrafi zrobić tak jak trzeba.Do brania pieniędzy pierwszy ale żeby poprawić to co źle zrobił to masakra,pół roku trzeba się prosić i jeszcze wielkie pretensje i łaska że musi coś zrobić.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Iph
4 miesiące temu ocena: 100%  3
Szukac,szukać ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ _V_
4 miesiące temu ocena: 93%  2
Aż się prosi o gruntowna kontrolę od administracji aż po grabarza jestem przekonana że takich przypadków będzie więcej.... Zresztą niech poszukają
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zyga
miesiąc temu ocena: 100%  1
Czy pieniaszki zostaly przekazane na inne dziecko jak tak to czemu pani A jeszcze nie upublikowala tej widomosci w gazecie gostynskiej a ja czekam i czekam