Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Gromkie "100 lat" dla Urbasia i... trzy, dwa jeden - START! [FILM]

› Sport i rekreacja 10 miesięcy temu    11.11.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 6 / 100%
A A A
Gostyński Bieg Niepodległości 2017Gostyński Bieg Niepodległości 2017 fot. A. Fajczyk/fotomontaż

Jak zwykle amatorzy biegania i aktywnego spędzania wolnego czasu nie zawiedli. Mimo chłodnej, jesiennej aury, na tegorocznym Gostyńskim Biegu Niepodległości pojawiło się ponad 400 uczestników.

R E K L A M A

Wśród nich był Marcin Urbaś, medalista halowych mistrzostw Europy, rekordzista Polski na 200 metrów. Jest drugim w historii białym sprinterem, który złamał barierę 20 sekund na 200 metrów (dokładnie 19,98 s.).

Zanim uczestnicy Gostyńskiego Biegu Niepodległości stanęli na linii startowej, gość specjalny poprowadził profesjonalną, zdrową rozgrzewkę. Była, jak sam stwierdził, bardziej „przegadana”, ale uważni słuchacze uzyskali kilka ciekawych wskazówek, jak solidnie przygotować się do bezpiecznego biegania na długie dystanse.

Biegacze w zamian za rozgrzewkę, zaśpiewali Marcinowi Urbasiowi gromkie „100 lat”, ponieważ dziś obchodzi imieniny. Później wystartowali, aby pokonać 5-kilometrowy dystans, głównie duktami leśnymi. Był to bieg rekreacyjny - organizatorzy nie mierzyli czasu, nie rywalizowano. kto chciał mógł trasę pokonać spacerkiem. Startowały całe rodziny, dzieci na rowerach, pojawili się nawet  biegacze z czworonogami.

Najszybciej trasę pokonał Wojtek Wenderski, co nie było niespodzianką. Na mecie uczestnicy otrzymywali pamiątkowe medale. Przygotowano też posiłek regeneracyjny - rogale marcińskie, a także ciepłe i zimne napoje.

Jak to się stało, że kierowca potrącił rowerzystę na "pasach"?

R E K L A M A
+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Jerzy
  10 miesięcy temu 2
  Bieg bardzo dobrze przygotowany. Brawo. Jednak niecierpliwi mnie fakt panoszenia i rubasznego zachowania się nijakiego "KOŁCZA", który swymi decyzjami (za pozwoleniem dyrektora Kordusa) rozwala finanse OSiRu. Jednak jest to chyba początek wielkiego Stowarzyszenia Białe Orły, a upadek Gminnego OSiRu. Już się słyszy , że Mikołaja nie będzie organizował OSiR lecz Stowarzyszenie . Panie Burmistrzu i Radni obudzcie się, bo niebawem będzie za późno. A może w tej firmie konieczna byłaby kontrola Inspekcj Pracy?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ICT-PARTNER
  10 miesięcy temu 1
  Rewelacja ;-) Do zobaczenia za rok ! ;-)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A