Honor uratowała Wielkopolanka

Honor uratowała Wielkopolanka - Zdjęcie główne

Tylko Wielkopolanka Szelejewo zdobyła punkty z zespołów powiatu gostyńskiego występujących w leszczyńskiej klasie okręgowej w 14. kolejce spotkań. Mecz pomiędzy Rydzyniakiem Rydzyna a Wielkopolanką Szelejewo miał bardzo emocjonujący przebieg, gdyż gospodarze z Rydzyny prowadzili do przerwy już 3 : 0. W drugiej odsłonie walczącej o utrzymanie w klasie okręgowej Wielkopolance po golach Krzysztofa Norkiewicza, Daniela Ludwiczaka i Dariusza Kaczmarka udało się odrobić straty. - Po przerwie zagrała jakby inna drużyna. Mieliśmy jeszcze kilka sytuacji żeby to spotkanie wygrać - stwierdził po meczu trener Wielkopolanki, Jan Wabiński. Bez punktów z Śmigla wróciła ARDI Krobianka. - Zagraliśmy słabo - stwierdził krótko Sławomir Gontowt. Również porażką zakończyła pojedynek drużyna Remigiusza Jerszyńskiego, która oległa GKS Włoszakowice 2 : 3. (HaS)

Rydzyniak Rydzyna - Wielkopolanka Szelejewo 3 : 3
Bramki dla Wielkopolanki: Krzysztof Norkiewicz, Daniel Ludwiczak, Dariusz Kaczmarek
Wielkopolanka Szelejewo: Porzucek - Wyrzykiewicz (80' Nawrocik), Śmiechowski, Ludwiczak, Polaszek, Norkiewicz, Wabiński, Pawlaczyk, Niedziela, Kaczmarek, Bruder

Pogoń Śmigiel - ARDI Krobianka Krobia 2 : 0
ARDI Krobianka: Bondia - Kendzia, Kaźmierczak (30' Biernat), M. Naskręt, Krzyżosiak, Czwojda (85' Wolsztyniak), Kubiak, Rosik, Knapp (65' Radajewski), Tomczak (80' Urbański)

GKS Włoszakowice - Szewa Gostyń 3 : 2
Bramki dla Szewy: Adrian Sulgostowski, Jakub Grabias
Szewa Gostyń: Dziubałka - Juska, Andrzejewski (16' Grabias), Naskrent, Fajczyk (75' Andrzejczak), Brandys, Jerszyński, Wasielewski, Staryczenko, Sulgostowski, Górski