Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do grudnia
R E K L A M A

II Gostyński State of Blues. Było kogo posłuchać

› Kultura i Rozrywka 9 miesięcy temu    3.03.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Obok muzyków, którzy grali już na pierwszym State of Blues pojawili się nowi wykonawcy m.in. Lech Niedźwiedziński i Joanna DudkowskaGostyń. Obok muzyków, którzy grali już na pierwszym State of Blues pojawili się nowi wykonawcy m.in. Lech Niedźwiedziński i Joanna Dudkowska fot. Bogdan Bujak

Od repertuaru ukochanego zespołu organizatora całej imprezy Marcina Nowaka z MN Band, czyli „Deep Purple” rozpoczęło się piątkowe granie w ramach II Gostyńskiego State Of Blues.

R E K L A M A

– Czasami organizuując te koncerty myślimy, żeby też trochę spełniać jakieś swoje marzenia – mówił podczas wydarzenia właśnie Marcin Nowak.

Po piosence „Demon's eye” przyszedł czas na utwory m.in. „Highway to hell” AC DC (wersja Jazz Cantine), goszczącego przed paroma dniami w Polsce ToTo czy też przykładowo autorskie „Wiesz czy nie wiesz” After Dark.

Wraz z rozwojem repertuaru zmieniali się także kolejni wykonawcy, kórych w sumie było około 20, z „krajanami”: Arturem Lesickim i Jackiem Jagusiem oraz Joanną Dudkowską i Lechem Niedźwiedzińskim na czele.

Koncert bluesowy miał też swoje charytatwne oblicze: Tęczowa Armia - Pomagamy zbierała w jego trakcie pieniądze dla Mikołaja z Piasków - 7 latka cierpiącego na czterokończynowe porażenie mózgowe.

Więcej czytaj w najbliższym wydaniu „Życia Gostynia”. Wkrótce ukaże się także film z piątkowego koncertu.

Patronat nad imprezą objęło „Życie Gostynia” oraz portal gostynska.pl

Sponsorzy II State of Blues: Restauracja Werni w Gostyniu, Drukarnia Kuźnia Reklamy, Dagostol Meble na Wymiar, Poradnia Stomatologiczna Ortodent, Restauracja Podleśna, Zakład Optyczny Małgorzata Stępień, Super Kable

Czytaj także: o startującej już za kilka dni siódmej edycji "Piątki dla Życia" oraz placu zabaw z przwdziwego zdarzenia

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A