Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Jak dzięki działaniu w Internecie zdobyć więcej klientów?

› Gospodarka 4 miesiące temu    19.07.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Arch. portalu

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego oraz Google Internetowe Rewolucje zapraszają na bezpłatne, indywidualne konsultacje „Jak dzięki działaniu w Internecie zdobyć więcej klientów?”

 

Konsultacje przeznaczone są dla osób, które dopiero rozpoczynają własny biznes oraz dla właścicieli firm. Ze wsparcia w projekcie można skorzystać niezależnie od poziomu wiedzy z zakresu marketingu internetowego oraz celów biznesowych. Każdemu zainteresowanemu doradca poświęci 1h. Po spotkaniu zapewni wsparcie przez kolejne 2 miesiące. Konsultacje są bezpłatne i mają charakter indywidualny.

Podczas konsultacji zainteresowani otrzymają: bezpłatną analizę m.in: zawartości strony www, widoczności biznesu w wyszukiwarce Google, obecności w social media: Facebook, Instagram, wizytówka w Google Moja Firma; konkretne wskazówki odnośnie: poprawy optymalizacji strony, pozyskania większej liczby odwiedzających, skutecznego docierania do odbiorców z lokalnego rynku, docieranie do użytkowników smartfonów, wychodzenia na rynki zagraniczne; indywidualny plan działania; wsparcie i kontakt telefoniczny z doradcą przez kolejne 2 miesiące.

Warunkiem uczestnictwa w konsultacjach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 22 lipca pod adresem: http://bit.ly/konsultacje_gir.

Konsultacje odbędą się 24 lipca w godzinach 11:30-19:30 w SWPPG (Gostyń, ul. 1 Maja 13/3).

Czytaj także: Wolontariuszka Alona spędzi w Gostyniu rok.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!