Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Jak przemawia sztuka, politycy powinni milknąćPatronat

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    18.05.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń. Państwowa Szkoła MuzycznaGostyń. Państwowa Szkoła Muzyczna fot. A. Twardowska

To wyjątkowe wydarzenie, bo jedyne takie w całej Polsce. W Państwowej Szkole Muzycznej im. Józefa Zeidlera w Gostyniu odbył się II Regionalny Konkurs Werblowy pod nazwą „Konfrontacje Młodych Werblistów”. Jest to inicjatywa nauczyciela klasy perkusji – Szymona Franka. - Myślę, że jest to rzeczywiście bardzo dobry pomysł, ponieważ stricte konkurs werblowy nie odbywa się nigdzie w Polsce. Owszem, uczniowie grają na werblu, ale przy okazji współzawodniczenia na innych instrumentach perkusyjnych – komentowała dyrektor Katarzyna Grzybowska. 

R E K L A M A

Konkurs odbywał się w czterech kategoriach wiekowych. Jego celem jest przede wszystkim szukanie najlepszych, młodych talentów. Nad tegoroczną imprezą patronat honorowy objął starosta gostyński Robert Marcinkowski. - Pani dyrektor, szanowni państwo, mam znajomego, zaprzyjaźnionego starostę, który powiada tak: jak przemawia sztuka, politycy powinni milknąć – mówił włodarz powiatu. 

Trwający przez cały dzień konkurs zwieńczono koncertem laureatów, pomysłodawcy koncertu oraz jurorów. Wyniki oraz więcej informacji w kolejnym wydaniu Życia Gostynia. 

W szkole muzycznej trwają drzwi otwarte - kliknij i przeczytaj. 

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A