Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Jak wymienić filtry w ciągniku?

› Rolnictwo ponad rok temu    27.12.2015
Redakcja
komentarzy 9 ocen 6 / 50%
A A A
 fot. fotolia.com

Jak wykonać i jakich materiałów użyć do obsługi konserwacyjnej filtrów w ciągniku? Dowiedz się, zaglądając na wiescirolnicze.pl

+ 3 głosów: 6 (50%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Piotrek
ponad rok temu ocena: 0%  10
Patrząc na rozwijający się Jarocin powinien być artykuł np "Który market wybierać podczas zakupów", "Gdzie szukać pracy po za Jarocinem?"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ miki
ponad rok temu ocena: 100%  9
artykuł powinien być dla ludzi którzy twierdzą że sami sobie poradzą z wym filtra paliwa!!!! jeśli trafi na pompę CP4 (pracuję w tym fachu) i nie odpowietrzy układu paliwowego sprzętem diagnostycznym to takowa się rozleci po kilku godz pracy i niestety jej się nie naprawi tylko wymienia na NOWĄ - oprócz tego przewody paliwowe , zbiornik do wymiany- wtryskiwacze może się uda naprawić. koszty ,niewielkie jak za naukę- kilkadziesiąt tysięcy- ale kogo nie stać??????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ św.mikołaj
ponad rok temu ocena: 25%  8
Drodzy redaktorzy co to za tematy w świeta , przegieliscie !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wio
ponad rok temu ocena: 50%  7
Portal nie a temat tak i oto mi chodzi, a przygotowanie roweru to też ważna sprawa, jak byś poczytał swoje wpisy na portalu to byś zauważył że jesteś ciągle z czegoś nie zadowolony ciągle o coś beczysz a może tak do roboty byś się wziął a nie siedział ciągle na tym portalu opluwał innych i obrażał, chyba że masz dwie lewe ręce do pracy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ HUSARZ
ponad rok temu ocena: 40%  6
A i jeszcze jedno jak będę leżał w domu do góry dupą i brał socjal wtedy będę komentował pozytywnie, a sytuacji obecnej gdzie z moich podatków "wysokich" opłacani są złodzieje i oszuści mogę jechać po nich ile wlezie. A od lokalnej gazety wymagał bym większego poziomu a nie dzień po świętach takie bzdety.
~ HUSARZ
ponad rok temu ocena: 40%  5
Dokładnie, nie podoba mi się to beczę, przykład biorę z nowoczesnej i platformy. Ba co do pracy jestem w stanie cię zatrudnić od jutra będziesz mógł pokazać swoje dwie prawe. Druga sprawa, gazeta zajmuje się bzdurami i głupotami i zaś dziw że społeczeństwo ogłupione. Jestem non stop nie zadowolony ale ty jako leming powinieneś to tolerować ja nie muszę bo jestem nie tolerancyjny i wrogo nastawiony.
~ wio
ponad rok temu ocena: 70%  4
A może to tematy dla rolników?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wolny człowiek
ponad rok temu ocena: 100%  3
Mam wrażenie, że gazyta "życie głestynia" idzie na dno i musi wrzucać cokolwiek żeby wyglądało, że coś się dzieje. Coraz więcej artykułów jak ten wyżej, albo "pierdół" z sąsiednich powiatów, coraz mniej merytorycznych artykułów.
~ HUSARZ
ponad rok temu ocena: 67%  2
A może to nie jest portal rolniczy, ale skoro tobie pasuje to może coś dla rowerzystów "jak przygotować rower do zimy". Dlaczego dyskryminujecie innych napiszcie jak wymienić uszczelkę pod gaźnikiem w maluchu. Co to za seria "Sam naprawiam"?
~ HUSARZ
ponad rok temu ocena: 77%  1
Powaliło was z tymi artykułami? Święta, Nowy Rok a tu aby krowie spa, jak filtr wymienić w ciągniku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji