Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Jakie badania prowadzą w Gostyniu? Kiedy wyniki?

› Aktualności 10 miesięcy temu    14.11.2017
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 4 / 50%
A A A
Gostyń. Pomiar hałasuGostyń. Pomiar hałasu fot. I. Skorzybót

W centrum Gostynia działa mobilna stacja pomiarowa.

R E K L A M A

 

– Pewnie ktoś doniósł na sąsiada, że pali czymś w piecu i przyjechali zbadać – to opinie mieszkańców przyglądających się ciekawie urządzeniom zamontowanym na specjalnym maszcie.

Okazuje się jednak, że stacja bada poziom hałasu. Takie pomiary wykonywane są co roku w innej miejscowości na zlecenie Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Poznaniu, przez WIOŚ w Kaliszu. To tzw. monitoring ochrony środowiska.

W Gostyniu pomiary wykonywano w czterech punktach.

Przy ulicy Jana Pawła II (punkt referencyjny, gdzie poziom hałasu mierzy się 3 doby wiosną i 2 latem i 3 jesienią). Drugi punkt zlokalizowano przy ul. Emilii Plater – te pomiary (przy drodze krajowej) już wykonano.

W centrum miasta badanie prowadzone jest przy ulicach Powstańców Wlkp. i Kolejowej. Wyniki dostarczone będą do WIOŚ w Poznaniu, a opracowanie będzie gotowe w styczniu.
 

R E K L A M A
+ 2 głosów: 4 (50%) 2 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A