Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Jarocińscy policjanci znów uratowali samobójcę

› U sąsiada ponad rok temu    13.01.2015
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. portalu

Gdyby nie sprawna akcja jarocińskich policjantów, którzy przeprowadzili akcję reanimacyjną, 55-latek z Jarocina najprawdopodobniej nie przeżyłby próby samobójczej.

W piątek po godz. 22.00 policjanci z Jarocina otrzymali zgłoszenie o prawdopodobieństwie usiłowania popełnienia samobójstwa. Mężczyzna, będąc w stanie upojenia alkoholowego, miał się zamknąć sw łazience, grożąc, że popełni samobójstwo.

Gdy funkcjonariusze zjawili się na miejscu, mężczyzna nie reagował na polecenia otwarcia drzwi. "Asp. Robert Kręc wybił szybę w drzwiach do pomieszczenia i wówczas zobaczył w narożniku łazienki wiszącego mężczyznę z pętlą wokół szyi" - informuje komenda. Policjant przez otwór po szybie zdołał otworzyć drzwi, po czym wraz z st. post. Marcinem Gościniakiem natychmiast odwiązali mężczyznę i wynieśli na korytarz mieszkania. "55-latek nie dawał oznak życia, nie oddychał. Zachowując do końca zimną krew funkcjonariusze podjęli akcję reanimacyjną, w międzyczasie wzywając pogotowie. Po upływie około minuty mundurowi przywrócili funkcje życiowe desperata. Policjanci przekazali mężczyznę przybyłemu chwilę później zespołowi pogotowia ratunkowego" - czytamy na stronie internetowej jarocińskiej policji. Na wpół przytomny mężczyzna potwierdził zamiar popełnienia samobójstwa.

Gostyńscy policjanci też kilka razy ratowali samobójców. Zobacz:

4 próby samobójcze w 4 godziny

Próbował się powiesić?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!