Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Jaroński - Hałota mieszanka wybuchowa

› Sport i rekreacja› Sporty walki 7 miesięcy temu    8.03.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gala Sportów Walki 16Gala Sportów Walki 16 fot. S. Hajduk

W Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik" odbyło się dzisiaj oficjalne ważenie przed Galą Sportów Walki 16. Obecni na ważeniu zawodnicy zmieścili się w limicie wagi i jutro przystąpią do walki. Początek GSW 16 w sobotę (9 marca) o godz. 18.00 w hali sportowej SP 2 w Gostyniu.

W jutrzejszych zawodach kibice obejrzą pojedynek bokserski Wielkopolski z Dolnym Śląskiem. Jak przyznał po ważeniu zawodników trener Tomasz Dylak nie będzie łatwo. - Zobaczymy boks na poziomie jakiego jeszcze w Gostyniu nie było. Drużyna z Dolnego Śląska przyjechała w bardzo mocnym składzie. Wzmocnili się nawet zawodnikami z innych okręgów. Na przykład w kategorii 57 kg będzie walczył mistrz Polski Iwanow. Czekają nas ciężkie walki. Nasi zawodnicy nie będą faworytami. Muszą wznieść się na wyżyny swoich możliwości - powiedział Tomasz Dylak. Ciekawie zapowiada się walka o pas między Sebastianem Jarońskim (4-1, ANKOS MMA Poznań) a Robertem Hałotą (2-0, Czerwony Smok Poznań). - Jaroński i Hołota to mieszanka wybuchowa. Przyjeżdża dużo kibiców na ten pojedynek. Oni walczą emocjonalnie. Może wygrać jeden jak i drugi w pierwszej rundzie. Ale równie dobrze może być niezła bitka jak w pojedynku Jarońskiego z Jędrzejem Łapawą - przypuszcza trener Sportów Walki Gostyń. 

Przerwa techniczna na krytej pływali "Na Fali" w Gostyniu nie będzie długa.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!