Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny UL 14-20 lutego
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Jedni chwalili urodę pań, drudzy zapraszali fanów na scenę

› Sport i rekreacja 7 miesięcy temu    22.07.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Dni Ziemi Ponieckiej 2019 Dni Ziemi Ponieckiej 2019  fot. A. Twardowska

Trzy dni bawili się mieszkańcy Ponieca, okolicznych miejscowości i goście na Dniach Ziemi Ponieckiej (19-21 lipca) zorganizowanych na stadionie sportowym przy ul. Harcerskiej.

 

W piątek na scenie zabrzmiały discopolowe klimaty. Wystąpiły zespoły Skaner oraz Piękni i Młodzi. Zobacz zdjęcia.

W sobotę słuchacze bawili się przy hitach zespołów Poparzeni Kawą Trzy oraz Video.

Poparzeni Kawą Trzy, to zespół złożony przede wszystkim z dziennikarzy Radia Zet i RMF FM. W jego składzie zobaczyć możemy między innymi Wojciecha Jagielskiego, czy Jacka Kreta. Ci nie szczędzili swoim słuchaczom komplementów. - Zauważyliśmy, że macie tutaj świetny mikroklimat, jeżeli chodzi o piękno żeńskiej urody. Generalnie nie zamierzamy do państwa dużo mówić, ponieważ kierujemy się zasadą Marka Twaina, który zwykł mawiać, że lepiej milczeć i wyglądać na idiotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości – mówili „Poparzeni”. Ze sceny rozbrzmiały hity „Pięć minut”, „Szukam cię wszędzie”, „Byłaś dla mnie wszystkim”. Po koncercie zachęcali do zakupu płyt, robienia zdjęć i... przytulania członków zespołu, razem z wymianą numerów telefonów. - Tylko kasy nie pożyczamy - mówili. 

Zespół Video szybko rozruszał publiczność znanymi z radia i telewizji przebojami „Bella”, „Szminki róż”, czy „Ktoś nowy”. Widząc uradowaną grupę fanów, wokalista postanowił zaprosić ich na scenę. Wspólnie wykonali hit „Idę na plażę”. Fani grupy „Video” byli w siódmym niebie.

Zobaczcie nagranie:

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!