Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Jedyne będą reprezentować powiat w Sejmie

› Aktualności ponad rok temu    17.05.2017
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Pozytywnie przeszły rekrutacjęGostyń. Pozytywnie przeszły rekrutację

Sukces dwóch uczennic Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu.

R E K L A M A

Agnieszka Poślednik oraz Wiktoria Nowak z klasy 1C pozytywnie przeszły rekrutację do XXIII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży i będą reprezentowały tę szkołę 1 czerwca w Warszawie, podczas obrad z okazji Dnia Dziecka.

W tym roku temat pracy brzmiał: „Przestrzeń publiczna jako miejsce wolne od symboli propagujących systemy totalitarne. Lokalni bohaterowie w przestrzeni publicznej”. Dziewczyny zdecydowały się na popularyzację postaci Mariana Sobkowiaka oraz „Czarnego Legionu”.

- W tym celu przeprowadziły szereg czynności, od spotkań z samorządem terytorialnym i sojusznikami, po przeprowadzenie ankiet, nakręcenie filmiku oraz przygotowanie wystawy. Nasze przyszłe posłanki wykazały się przy tym doskonałą organizacją pracy oraz pomysłowością, dzięki czemu odniosły sukces w tak wymagającym konkursie i będą nas reprezentować, jako jedyną szkołę z powiatu gostyńskiego, w sejmie – mówi nauczycielka i opiekun projektu, Anna Ptak-Sędziak.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A