Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Jest pomysł na wykorzystanie pałacu

› Gospodarka 11 miesięcy temu    15.07.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Pogorzela. Spotkanie, dotyczące rewitalizacji gminyPogorzela. Spotkanie, dotyczące rewitalizacji gminy fot. A. Twardowska

Być może dwa ważne obiekty, na przestrzeni kilku kolejnych lat, staną się chlubą swojej gminy. Ta zakasała rękawy i stara się przywrócić świetność poszczególnym miejscom. W czwartek, 29 czerwca, odbyła się konferencja na temat „Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Pogorzela”. Zaproszenie było skierowane dla wszystkich zainteresowanych, a samo spotkanie miało po prostu pomóc wyłonić obszary, wymagające rewitalizacji (odnowy) na terenie gminy.

R E K L A M A

Gmina Pogorzela chce opracować koncepcję programu, dotyczącego rewitalizacji i wystąpiła do urzędu marszałkowskiego o dotację.

Czwartkowe spotkanie poprowadziła Agnieszka Mrozińska, reprezentująca firmę Doradztwo Gospodarcze PMC. - Prośba do wszystkich państwa, żebyście aktywnie uczestniczyli w tym programie. Zaproszonych jest może połowa, ale to i tak już sukces, że w tym letnim czasie zechcieliście poświecić swój czas – mówił do zebranych burmistrz Piotr Curyk. Wśród obecnych znalazł się przedstawiciel firmy z Ostrowa Wielkopolskiego, zainteresowany budynkiem pałacu w Kromolicach. Przedsiębiorca chciałaby, aby powstał tam obiekt pod cele publiczne.

O temacie piszemy w bieżącym Życiu Gostynia. 

Jaki problem mieli ostatnio mieszkańcy Kromolic? Czytaj TUTAJ.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A