Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Jest więcej lamp, jest jaśniej przy przejściach

› Społeczeństwo ponad rok temu    26.12.2016
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń. Samorząd zamontował nowe oświetlenie uliczne w wioskach, doświetlił też przejścia dla pieszych w mieścieGostyń. Samorząd zamontował nowe oświetlenie uliczne w wioskach, doświetlił też przejścia dla pieszych w mieście fot. A. Fajczyk

Gostyński samorząd wybudował nowe punkty oświetlenia ulicznego w niektórych wioskach na terenie gminy oraz w samym Gostyniu. Doświetlone zostały także kolejne ”zebry” w naszym mieście. Samorząd od kilku lat sukcesywnie poprawia jakość oświetlenia ulicznego w mieście i na terenach wiejskich.

By poprawić bezpieczeństwo mieszkańców, zamontowano lampy przy przejściach dla pieszych w Gostyniu: dwa na ul. Powstańców Wlkp., a jedno na ul. Folwarcznej. Zamontowano tam oprawy ledowe typu Thorn. Zadanie wykonał Zakład Elektroinstalacyjny z Krzywinia. Nowe lampy pojawiły się także w Gostyniu, przy ul. Witosa. Ustawiono tam 2 słupy oświetleniowe z oprawami sodowymi. Lampy zamontowało Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „WAT”.

R E K L A M A

Dziesięć metalowych słupów z oprawami sodowymi zamontowano w Goli. Lampy, które tam się pojawiły oświetlały wcześniej ul. Sportową w Gostyniu. Zadanie zrealizował Zakład Elektroinstalacyjny z Krzywinia. Firma Wichary Technic sp. z o.o. z Bielska-Białej wybudowała także 3 oświetlenia solarne w naszej gminie. Nowe lampy solarne stanęły na ul. Tuwima w Gostyniu oraz w Ziółkowie i Krajewicach.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Rte
ponad rok temu 1
Takie działania zawsze są dobre bo poprawiają bezpieczeństwo. Parking przy Górnej się miastu niestety nie udał, bo chodnik za blisko aut i latem będą szkody od pijaków.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A