Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do grudnia
R E K L A M A

Jesteś zodiakalnym wodnikiem? Sprawdź, jakie perfumy do Ciebie pasują!

› Kobieta i dziecko 9 miesięcy temu    2.03.2018
Artykuł gościnny
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A

Czy wiesz, że znak zodiaku może w dużym stopniu determinować Twoje preferencje także na polu zapachów? Uwzględniając ten fakt przy wyborze perfum, możesz znaleźć kompozycję, która będzie dla Ciebie drugą skórą. Jesteś zodiakalnym wodnikiem? Przygotowaliśmy garść wskazówek, dzięki którym znajdziesz zapach pisany Ci przez gwiazdy!
 

R E K L A M A


Jakie są kobiety spod znaku wodnika?

Czym cechują się wszystkie wodniki? To indywidualistki, które chodzą zawsze własnymi ścieżkami, lubią przetestować wszystko na własnej skórze i (zbyt) często przedkładają własne zdanie nad opinię innych osób. Wodnik nie potrafi usiedzieć spokojnie na miejscu – woli też sparzyć się, próbując czegoś nowego, niż wcale tego nie zaznać. To także osoby kreatywne, z tysiącem myśli na minutę i nieposkromionym pragnieniem wolności. Niech Cię to jednak nie zwiedzie – wodnik nigdy nie podejmie decyzji pod wpływem impulsu.

Dlatego też np. zanim kupią perfumy, długą się nad nimi zastanawiają i kilkakrotnie próbują – aby mieć pewność, że to właśnie „te właściwe”.

jestes-zodiakalnym-wodnikiem_1.jpg

Jakie zapachy mogą przypaść do gustu zodiakalnemu wodnikowi?

Wodniki stawiają na niekonwencjonalne i oryginalne akordy zapachowe. Kobiety spod znaku wodnika raczej nie zwrócą uwagi na klasyczne, stonowane kompozycje – znacznie bardziej interesujące wydają im się perfumy nieoczywiste, łączące w sobie pozornie niepasujące do siebie nuty o ciekawym wydźwięku.

W ich gusta z pewnością wpiszą się perfumy świeże i cytrusowe – będą na nich działać mobilizująco i pobudzać ich kreatywność. Do ich silnej, bezkompromisowej osobowości pasują nieco cięższe, drapieżne zapachy, np. korzenne.

Perfumy dla wodnika – nasze propozycje

Jakie perfumy mogą przypaść do gustu prawdziwemu wodnikowi? Oto kilka propozycji, które dla Ciebie wybraliśmy:

- Davidoff Cool Water – perfumy damskie, które można opisać dwoma określeniami: krystaliczna czystość i ukryta siła. Kompozycja jest bogata i złożona z wielu składników z różnych kategorii: drzewnych, owocowych i kwiatowych – wyczujesz w niej przede wszystkim czarną porzeczkę, malinę, konwalię i drzewo sandałowe. Oto siła wodnego żywiołu, którą doceni każdy wodnik!

jestes-zodiakalnym-wodnikiem_3.jpg

- Calvin Klein One – zapach unisex, w którym króluje harmonia i świeżość. Przeważają w nim nuty cytrusowe – mandarynka, bergamotka i cytryna. Ich doskonałe uzupełnienie stanowią akordy zielono-drzewne, skryte pod postacią mchu drzewnego, cedru oraz drzewa sandałowego.

- Escada Desire Me – w tych perfumach nic nie jest oczywiste – dlatego tak doskonale pasują do osobowości zodiakalnych wodników. Nuty gourmand w osobie tiramisu i czekolady splatają się łączą się ze słodkimi akordami kwiatowymi i orzeźwiającą mandarynką.

- Thierry Mugler Angel – pomimo niebiańskiej nazwy, perfumy zaskakują niezwykłą mocą i intensywnością. Uwagę przykuwają przede wszystkim nutami gurmand, którym towarzyszą słodkie akcenty owocowo-kwiatowe. Wyróżnić tu warto przede wszystkim melon, kokos, jaśmin i jeżynę. Jedno jest pewne – po każdym powąchaniu odkryjesz w nich coś nowego.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A