Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Jola szuka prezesa. Kto może wystartować?

› U sąsiada ponad rok temu    21.01.2015
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
Autobusy JLA Autobusy JLA  fot. Bartek Nawrocki

Rada nadzorcza Jarocińskich Linii Autobusowych ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa. Potencjalni kandydaci muszą m.in. mieć wyższe wykształcenie i doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub w prowadzeniu działalności gospodarczej w dziedzinie transportu drogowego.

Dodatkowo punktowane będzie np. doświadczenie w kierowaniu spółkami komunalnymi, posiadanie certyfikatu kompetencji zawodowych w transporcie i znajomość języka obcego. Poza tym, uznanie można zyskać dołączając do aplikacji koncepcji dalszego funkcjonowania JLA. Miejska spółka komunalna nie ma prezesa od kilku lat. Wcześniej zakładem zarządzał Grzegorz Mirkiewicz. Po długiej przerwie, związanej z problemami zdrowotnymi, został jednak odwołany.

Ostatnio liniami kierował członek zarządu Bartosz Ziółkowski. W połowie grudnia jednak zrezygnował ze stanowiska. Liniami zarządza w tej chwili dotychczasowy dyrektor techniczny w spółce Paweł Łakomy. Wcześniej wszystkie rady nadzorcze w spółkach komunalnych obsadzały stanowiska bez konkursów.

Kandydaci na prezesa mogą składać swoje oferty do 2 lutego.
 

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!