Juniorzy Kani pokonali Jarotę

Juniorzy Kani pokonali Jarotę  - Zdjęcie główne

W czwartym sparingu juniorzy młodsi Kani odnieśli trzecie zwycięstwo. W sobotnie przedpołudnie pokonali Jarotę Jarocin 3 : 2. We wtorek drużyna Rafała Pospiecha zmierzy się ze Śląskiem Wrocław, który gra w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych.

Do przerwy meczu w Jarocinie był remis. Już w drugiej minucie gola zdobył Jakub Szymankiewicz. Mimo kilku okazji zespołu z Gostynia gospodarze wyrównali w 28. minucie, a po przerwie objęli prowadzenie. Zwycięstwo Kani dały gole Mateusza Ptaszyńskiego i Igora Chudzińskiego. - My w pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy kilku okazji. Po przerwie Jarota też miał swoje szanse na bramki. Dlatego można uznać, że było to spotkanie na "remis" - stwierdził po meczu trener juniorów UKS Kania Gostyń Rafał Pospiech.

Jarota Jarocin - Kania Gostyń 2 : 3 (1 : 1)

0 : 1 - Jakub Szymankiewicz (2)

1 : 1 - (28')

2 : 1 - (50')

2 : 2 - Mateusz Ptaszyński (70')

2 : 3 - Igor Chudziński (72')

Kania: Szuba - Ptaszyński, Fiebig, Maćkowiski, Biderman, M. Olejniczak, Szymankiewicz, Słomiński, J. Kruger, K. Kruger, Kaźmierczak oraz Danielczak, Kubiak, N. Olejniczak, Chudziński, Pakosz, Jankowski