Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Kameralny koncert w nietypowym miejscu

› Kultura i Rozrywka 4 miesiące temu    11.09.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Maćko Maj Fotografia - https://www.facebook.com/mackomajfoto

O niepowtarzalnym klimacie mówili uczestnicy wczorajszego koncertu w Pogorzeli. Na skwerze przy kościółku ewangelickim wystąpiła Louisa - Niemka mieszkająca w Amsterdamie – śpiewająca piosenki w klimacie folk country.

 

Koncert odbył się w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2019 z funduszu Narodowego Centrum Kultury.

Więcej zdjęć TUTAJ.

- Otoczenie i głos Louisy wprawiły publiczność nie tylko z Pogorzeli w błogi zachwyt. Mamy nadzieję, że jeszcze sprowokujemy miejscowych społeczników do różnych przedsięwzięć artystycznych w tym miejscu. Tym bardziej, że tego samego dnia zaprezentowaliśmy jako Pogorzelskie Towarzystwo Kulturalne w ramach konkursu mikrodotacji Wielkopolska Wiara zwycięski mural. Ten był wyświetlany na razie z projektora, ale za kilka dni będzie już gotowy- prawdziwy, w całej okazałości – mówi Mariusz Ossowski, prezes PTK.

Czytaj także o czwartkowym spotkaniu z przeszłością w Pogorzeli. 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!