Kania bez punktów. Niewykorzystany karny w 90. minucie

Kania bez punktów. Niewykorzystany karny w 90. minucie - Zdjęcie główne

Bez punktów wraca Kania Gostyń z Nowych Skalmierzyc. Miejscowa Pogoń pokonała zespół Piotra Łuczaka 1 : 0 po bramce Daniela Armatysa w 21. minucie.

Gospodarze zdobyli gola z rzutu rożnego. Daniel Armatys umieścił piłkę w bramce Damiana Wujczaka bezpośrednim strzałem z rogu boiska. Gostyński zespół miał doskonałą okazję do wyrównania w 90. minucie. W polu karnym sfaulowany został Tobiasz Aksamit. Niestety Przemysław Wichłacz nie trafił w bramkę z jedenastu metrów i gospodarze zainkasowali trzy punkty. Więcej o meczu we wtorkowym wydaniu Życia Gostynia.

Pogoń Nowe Sklamierzyce - Kania Gostyń 1 : 0 (1 : 0)
1 : 0 - Daniel Armatys (21')
Kania: Wujczak - Maćkowski (69' Ptaszyński), Krzyżostaniak, Pawlaczyk, Fechner, Aksamit, Wichłacz, M. Olejniczak (83' Kaźmierczak), Wachowski (75' Muszyński), Sz. Olejniczak, Gendera (65' Karolczak)