Kania nie sprostała Warcie

Kania nie sprostała Warcie - Zdjęcie główne

Od porażki piłkarską wiosnę rozpoczęli juniorzy młodsi UKS Kania Gostyń. W zakończonym dzisiaj spotkaniu ulegli Warcie II Poznań 0 : 1.

Losy pojedynku rozstrzygnęły do przerwy. W 15. minucie goście zdobyli jedynego gola w tym spotkaniu. Pierwsza odsłona meczu należała do przyjezdnych, którzy mieli jeszcze kilka sytuacji, po których mogły paść gole. Po zmianie stron więcej "do powiedzenia mieli" piłkarze prowadzeni przez Rafała Pospiecha, jednak stanu rywalizacji nie udało im się wyrównać.

Kania Gostyń - Warta II Poznań 0 : 1 (0 : 1)

0 : 1 - (15')

Kania: Kubiak - Ptaszyński, Fiebig, Słomiński, Marcinkowski, Karolczak, J. Bzdenga, Danielczak (76' Lada), Olejniczak, K. Kruger (80' Pilch), J. Kruger