Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Kania ograła czwartoligowca

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 7 miesięcy temu    3.03.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Polonia Trzebnica - Kania Gostyń 2 : 3Polonia Trzebnica - Kania Gostyń 2 : 3 fot. TSSR Polonia Trzebnica

W piątek piłkarze Kani Gostyń rozegrali czwarty sparing w okresie przygotowawczym. Na boisku w Trzebnicy pokonali miejscową Polonię 3 : 2. 

Kolejny rywal Kania Gostyń w okresie przygotowawczym nie należał do łatwych. Polonia Trzebnica występuje w czwartej lidze dolnośląskiej. W grupie wschodniej zajmuje wysokie czwarte miejsce. Tym bardziej wygraną Kani Gostyń trzeba docenić. W najbliższy weekend zespół Rafała Pospiecha nie rozegra meczu. Trener gostyńskiego zespołu przeznaczy sobotę na trening, który odbędzie się na trzeciej płycie Ośrodka Sportu i Rekreacji. W kolejny weekend Kania miała rozegrać awansem spotkanie z GKS Dopiewo w ramach 24. kolejki ligi międzyokręgowej, jednak ten pojedynek odbędzie się w maju. W związku z tym trener Rafał Pospiech będzie próbował w terminie 16/17 marca rozegrać ostatni sparing przed ligą. 

Kiedy boisko ze sztuczną nawierzchnią? Prace ruszyły

Polonia Trzebnica – Kania Gostyń 2 : 3
0 : 1 – Damian Krzyżostaniak (19’)
1 : 1 – (23’)
1 : 2 – Hubert Łapawa (33’)
2 : 2 – (34’)
2 : 3 – Błażej Danielczak (70’)
Kania: Chudziak – Fechner, Krzyżostaniak, Muszyński, Hajduk, Wachowski, Goszczyński, Danielczak, Łapawa, Sz. Olejniczak, Aksamit oraz K. Pakosz, Maćkowski, Mucha, Szkudlarek
 

Kania Gostyń - Phytopharm Klęka 2 : 2

Sokół Chwałkowo - Kania Gostyń 2 : 5

Piast Żmigród - Kania Gostyń 5 : 2

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!